TAKMA KİRPİK SAMANTHA #7 TAKMA KİRPİK SAMANTHA #7

Huda Beauty, ünlü güzellik influencer’ı Huda Kattan ve kız kardeşleri Alya ve Mona Kattan tarafından ... Devamını oku
279 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

367153
 • tab description Ürün Açıklaması

  Huda Beauty, ünlü güzellik influencer’ı Huda Kattan ve kız kardeşleri Alya ve Mona Kattan tarafından kuruldu. Sektörde daha iyi takma kirpiklere olan ihtiyacı belirledikten sonra Huda dramatik görünümlü gözlere olan saplantısını kendi ellerine aldı ve her makyaj görüntüsünü daha net vurgulamak için sentetik takma kirpik serisini yarattı.

  ,

  Huda Beauty Samantha #7 Takma Kirpik, her türlü göz şekline uyum sağlayan ve markanın takma kirpik koleksiyonunun en çok satan modelidir. Uygulandığında ‘sahte’ bir görünüm vermeden gün içinde dramatik bakışlara kavuşmanızı sağlar. En üst seviyede etki isteyenler için ve aynı zamanda katmanlanma için de uygundur. Doğal kıl lifleri(en gerçekçi görünüm için insan kılı içerir) ile yapılmıştır ve hayvanlar üzerinde kesinlikte test edilmemiştir. Huda Beauty’nin takma kirpikleri duruma göre 12 defa(bakım durumuna bağlı olarak) kullanılabilir. Samantha #7 , orta hacimli kirpik görünümü için, görünmez bir pamuk bandında farklı uzunluklarda katmanlı kirpikler olarak tasarlanmıştır. Kirpikler yumuşak, romantik ve pek çok defa kullanılabilir. Kirpik yapıştırıcısı ayrıca satılır.
  Kullanımı: ambalajdan çıkarın ve kirpikleri banttan kıpırdatarak gevşetin. Kirpik yapıştırıcısını kullanmadan önce kirpik çizginizi ölçün. Kirpikleri uygulayın- cımbız kullanmak size yardımcı olabilir – daha sonra yapıştırıcının kuruması için birkaç saniye yerinde tutarak bekleyin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kirpiklerin uygulanması:,-Kirpikleri kılıftan çıkarın.,- Bandı yumuşatın.,- Kirpiklerinizi gözlerinize göre ölçün. ,- Fazla kirpiği dış ucundan kesin ,- Yapıştırıcıyı bant üzerine uygulayın.,- Takma kirpikleri doğal kirpiklerinizin dibine bastırarak uygu
 • tab ingredients İçerik
  -Mellow Fibers: For lash follicles.
  -Cotton Band

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.