Light And Reusable False Lashes - Takma Kirpik

0 Ürün Yorumu
Light And Reusable False Lashes - Takma Kirpik
369 TL (1)
Geniş bir stil yelpazesine sahip, yeniden kullanılabilir ve takma kirpiklerden oluşan bir koleksiyon ... Devamını oku

369 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
619388
 • tab description Ürün Açıklaması

  Geniş bir stil yelpazesine sahip, yeniden kullanılabilir ve takma kirpiklerden oluşan bir koleksiyon.

  - Hafif, rahat ve uygulaması kolay

  - Yeniden kullanılabilir

  Algılanamayan bitişli rahat ve hafif takma kirpikler Bu yeniden kullanılabilir sahte kirpikler Kirpiklerin 4 farklı stili vardır: uzunluk, dramatik, hacimli ve doğal. Şeffaf naylon şeritleri, ister açık ister koyu olsun, doğal kirpiklerle mükemmel uyum sağlar.

  Bu hafif ve esnek kirpik bandı tüm göz şekillerine uyum sağlar ve optimum rahatlık sağlar. Sonuç? Doğal ve rahat bir bitiş. Takma kirpik uygulaması kolay, yeni başlayanlar için uygun Rahat ve tekrar kullanılabilen bu takma kirpiklerin uygulaması da kolaydır. SEPHORA COLLECTION yapıştırıcısı ve aplikatörü (ayrıca satılır) kullanılarak birkaç basit hareketle kirpik köklerine uygulanır. Takma kirpikler istenildiği kadar kullanılabilir.

  Sonuç? Takma kirpik uygulamak artık bir zevk haline geliyor. 4 farklı efekt: Doğal görünümden çarpıcı görünüme kadar Bu vegan ve uygulaması kolay takma kirpiklerin 4 farklı bitiş seçeneği mevcuttur. Tüm göz şekillerine ve kirpik renklerine uygundur.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Takma kirpik nasıl kolayca takılır?

  Bu takma kirpiklerin uygulaması yeni başlayanlar için bile kolaydır. Takma kirpiklerinizi kolayca uygulamak ve tüm ses görünümlerini yüceltmek için takip etmeniz gereken öğreticiyi burada bulabilirsiniz.

  1- Kirpik ucunun uzunluğunu gözünüzün büyüklüğüne göre ayarlayın. Takma kirpikleri gerekirse dış köşeden kısaltın.

  2- Takma kirpiklerin tabanında bulunan naylon şeride bir sıra takma kirpik yapıştırıcısı sürün. Göz kapağına optimum yapışma için iç ve dış kısımlarda ısrar edin.

  3- Tutkalın birkaç saniye kurumasını bekleyin.

  4- Takma kirpik şeridini göz kapağının üzerine, doğal kirpik çizgisine mümkün olduğunca yakın olacak şekilde yerleştirin. Merkezi sabitleyerek başlayın, ardından gözün şeklini takip ederek uçları yapıştırın. Daha hassas yerleştirme için sahte kirpik aplikatörü kullanın.

  5- İsteğe bağlı: takma kirpiklere maskarayla makyaj yapın. 

  Yeniden kullanılabilir takma kirpikler nasıl kaldırılır? Bu takma kirpiklerin takılması ve çıkarılması kolaydır. 4 hızlı ve kolay adımda kanıt.

  1- Takma kirpikleri gevşetmek için makyaj çıkarıcıya batırılmış pamuklu çubuğu takma kirpiklerin diplerine sürün.

  2- Parmaklarınızı veya aplikatörü kullanarak kirpik çizgisini yavaşça çekin. Her zaman dış kenardan başlayın ve iç köşede bitirin.

  3- Gerekirse takma kirpiklerdeki makyajı çıkarın ve fazla yapıştırıcıyı çıkarın.

  4- Takma kirpik çiftini orijinal kutusunda özenle saklayın. İşte, yeniden kullanılabilen takma kirpikler bir sonraki uygulama için hazır.

 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection