Hoodie Lash #23 - Takma Kirpik

0 Ürün Yorumu
Hoodie Lash #23 - Takma Kirpik
Nihai kirpik meraklısı için tasarlanan Hoodie # 23, ultra muhteşem, ultra yoğun, ultra uzun ve ultra ... Devamını oku

659 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

488771
Tüm siparişlerde ücretsiz kargo
  • Ürün Açıklaması

    Nihai kirpik meraklısı için tasarlanan Hoodie # 23, ultra muhteşem, ultra yoğun, ultra uzun ve ultra hacimlidir!

    Daha fazla

  • Kullanım Önerileri

  • İçerik

  • Ürün Açıklaması
  • Kullanım Önerileri
  • İçerik

Nihai kirpik meraklısı için tasarlanan Hoodie # 23, ultra muhteşem, ultra yoğun, ultra uzun ve ultra hacimlidir!

1. Adım: Dış kenardan başlayarak kirpikleri kutularından dikkatlice çıkarın ve bandı gevşetmek için sallayın.
2. Adım: Bandı kirpik çizginize yerleştirin ve takma kirpikleri göz şeklinize tam olarak uyacak şekilde kırpın. Bantın boyutu, doğal kirpiklerinizin genişliğine uygun olmalıdır.
3. Adım: Takma kirpiklerinizin bantına ince bir tabaka hâlinde yapıştırıcı (ayrı satılır) uygulayın. Yapıştırıcı banttan dışarı taşmamalıdır. Bu, bir genel kuraldır. Takma kirpiklerinizi uygulamadan önce yapıştırıcının yapışması için birkaç saniye bekleyin.
4. Adım: Bir cımbız yardımıyla takma kirpikleri doğal kirpiklerinizin ucuna yerleştirin. Aşağıya bakın ve takma kirpik bandını orta kısım, dış ve iç köşeler olmak üzere kirpik çizginiz boyunca bastırın.

Synthetic Fiber and Cotton.""

Müşteri Yorumları

Yorumların yayınlanma koşulları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.