HOODIE 22  LENGTHIE LASH TAKMA KİRPİK HOODIE 22  LENGTHIE LASH TAKMA KİRPİK

Nihai kirpik meraklısı için tasarlanan Hoodie # 23, ultra muhteşem, ultra yoğun, ultra uzun ve ultra ... Devamını oku
259 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

488771
 • tab description Ürün Açıklaması

  Nihai kirpik meraklısı için tasarlanan Hoodie # 23, ultra muhteşem, ultra yoğun, ultra uzun ve ultra hacimlidir!

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Adım: Dış kenardan başlayarak kirpikleri kutularından dikkatlice çıkarın ve bandı gevşetmek için sallayın.
  2. Adım: Bandı kirpik çizginize yerleştirin ve takma kirpikleri göz şeklinize tam olarak uyacak şekilde kırpın. Bantın boyutu, doğal kirpiklerinizin genişliğine uygun olmalıdır.
  3. Adım: Takma kirpiklerinizin bantına ince bir tabaka hâlinde yapıştırıcı (ayrı satılır) uygulayın. Yapıştırıcı banttan dışarı taşmamalıdır. Bu, bir genel kuraldır. Takma kirpiklerinizi uygulamadan önce yapıştırıcının yapışması için birkaç saniye bekleyin.
  4. Adım: Bir cımbız yardımıyla takma kirpikleri doğal kirpiklerinizin ucuna yerleştirin. Aşağıya bakın ve takma kirpik bandını orta kısım, dış ve iç köşeler olmak üzere kirpik çizginiz boyunca bastırın.
 • tab ingredients İçerik
  Synthetic Fiber and Cotton.""
 • Ürün Yorumları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.