GENTLEMAN GIVENCHY

Givenchy, erkekliğe özgü ve modern bir yaklaşım; güç ve duyarlılık arasında bir denge sunuyor. Gentleman Givenchy'nin koku imzası, kelimenin tam anlamıyla bir centilmenin imzasıdır: narin bir çiçeğin ve güçlü bir odunun çarpıcı buluşması, kontrastlarıyla baştan çıkaran bir adamın sembolü.

SİZ HANGİ GENTLEMAN GIVENCHY'SİNİZ?

L’EAU DE TOILETTE INTENSE

Gentleman Givenchy, yeni EDT Intense Parfümü tanıtıyor: Cüretkârlığa ve zarafete yeni bir soluk getiren bir iletişim kampanyası eşliğinde, İris'in derinden bağımlılık yaratan bir yorumu.

Minimalist ve zamansız Gentleman Givenchy şişesi, gece yarısı mavisi bir tona sahiptir: hem gizemi hem de belirli bir ruh asaletini çağrıştıran derin bir nüans.

KARİZMATİK BİR CENTİLMEN

L'EAU DE TOILETTE INTENSE

Bu odunsu çiçeksi aromatik kreasyon, bağımlılık yaratan bir tazelik ortaya çıkarır. Mavi irisin yumuşaklığı, cömert sedir ağacının gücüyle buluşur. Kendine güvenen ve nazik bir adamın kontrastlı kokusu.

TUTKULU BİR CENTİLMEN

L'EAU DE PARFUM BOISÉE

Yanan odunların sıcaklığını irisin narin zarafeti ile birleştiren odunsu parfümden inanılmaz bir koku... Bu odunsu çiçeksi koku, hassasiyet kadar karakterini göstermeyi de bilen Centilmenin tüm tutkulu yüzünü ortaya çıkarır.

GÖZÜ PEK BİR CENTİLMEN

L'EAU DE PARFUM

Bu oryantal odunsu kokunun ilk sıkılma anından itibaren yayılan takdire şayan bir tutku. Eau de Parfum, aşırı dozdaki Irisin dokunuşunu Paçuli özünün yabani duyusallığıyla birleştirir…

Cesur, tutkulu ve spontane bir dokunuşa sahip bir Centilmen için.

ZAMANSIZ BİR CENTİLMEN

L'EAU DE TOILETTE

Bu Edt Parfüm, İris ve odun arasındaki beklenmedik dönüme cesaret verir. Bu odunsu eğrelti otu, erkeksi zarafeti baharat dokunuşuyla yorumlar!

Tartışmasız erkeklik ve iddialı incelik arasında, nüanslarla dolu bir Centilmen için bir parfüm.

SİZ HANGİ GENTLEMAN'SİNİZ?

GIVENCHY

GIVENCHY GENTLEMAN EDT INTENSE 60ML

Başlangıç Fiyatı: 1.186 TL
GIVENCHY GENTLEMAN EDT INTENSE 100ML
2 ürün seçeneği

GIVENCHY

Gentlemen Boisee Eau De Parfum

1.721 TL
60ML
3 ürün seçeneği

GIVENCHY

GENTLEMAN GIVENCHY EDP

1.721 TL
100 ml
2 ürün seçeneği

GIVENCHY

Gentlemen Givenchy Eau De Toilette

Başlangıç Fiyatı: 1.132 TL
100 ml
3 ürün seçeneği

"PARFÜM, ZARAFETİN SON DOKUNUŞU VE NİHAİ KİMLİĞİNİZ DEMEKTİR." HUBERT DE GIVENCHY.