FRESH BAKIMLAR

Ritüelinizin vazgeçilmez adımları olan serum ve krem, cildinizin nemlenmesine, dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur ve ihtiyaçlarınıza yönelik sonuçlar sunar.

Her fresh bakımın kendine özgü faydaları vardır. Bir araya geldiklerinde cilt üzerinde genel bir etki yaratmalarının yanı sıra benzersiz bir duyusal zevk sağlarlar.

1
/3
TEMİZLEME

Soya Özlü Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli, soya proteini, gül suyu ve salatalık özlerinden oluşan ultra nazik bir yüz temizleme jelidir. Tüm cilt tipleri için uygun olup sabah ve akşam kullanılabilir.

2
/3
BESLEME

Gül yağı ile zenginleştirilmiş bu iki fazlı nemlendirici serum, parlak, taze ve dolgun bir cilt görünümü için gün boyunca cildi beslemeyi ve nemlendirmeyi hedefler.

3
/3
NEMLENDİRME

Gül Özlü Nemlendirici Gündüz Kremi, hyalüronik asit ikilisi sayesinde tüm cilt tiplerini 72 saat boyunca nemlendirmeye yardımcı olur. Hızlı bir şekilde cilde nüfuz eder ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlarken yağlı bir his bırakmaz.

SERUMLAR

Serum, kremin etkilerini arttırmaya destek olur ve belirli bir ihtiyaca yönelik fayda sağlar. Konsantre formülü cilde hızla nüfuz eder.

NEMLENDİRİCİ KREMLER

Krem, parlaklığı arttırmak, genç görünümü korumak veya cildi aydınlatmak için serumun etkisini tamamlamaya yardımcı olur, cildi günlük olarak nemlendirmeyi ve korumayı hedefler.

GOOD FOR

GOOD FOR

YAŞLANMA KARŞITI NEMLENDİRİCİ KREMLER

Krem, cildi sıkılaştırmak, pürüzsüz bir görünüm vermek ve küresel bir yaşlanma karşıtı reaksiyonu oluşturmak için serumun etkisini tamamlamaya yardımcı olur, cildin nemlenmesine ve dış saldırılara karşı korunmasına destek olur.

GOOD FOR

GECE KREMİ

Gece kremi, uyandığınızda ışıltılı ve dinlenmiş bir cilde kavuşmanız için cildi en ihtiyacı olduğu anda beslemeye ve onarmaya yardımcı olur.

UYGULAMA İPUÇLARI VE PÜF NOKTALARI

Mükemmel bir güzellik ritüel uygulaması için gerekli olan hareketleri keşfedin

FAVORİ FRESH BAKIMLARINIZ