RE-NUTRIV

DÜNYANIN İLK PRESTİJ CİLT BAKIM KOLEKSİYONU

Mükemmellik arayışı 1956 yılında başladı.

Bu arayışın sonunda, Estée Lauder 1956 yılında klasik Re-Nutriv kremini çıkardı. Formülü bir sır olarak kalan dünyanın ilk prestij cilt bakım koleksiyonu. Bugün Re-Nutriv, en değerli bileşenleri keşfetmek üzere dünyanın dört bir yanını karış karış incelemeye devam ediyor. Estée Lauder, ayrıcalıklı cilt bakım ürünleri tasarlamak üzere bilimdeki en büyük gelişmeleri referans alarak bileşenlerin gücüne güç katıyor.

ULTIMATE RENEWAL KOLEKSİYONU

EŞSİZ BİR HAZİNE

Bu koleksiyon gücünü besleyici biyouyumlu yağların ve kar nilüferi kök hücreleri özünün ahenkli birleşiminden alır. Donuk ve yorgun cilt, yerini ışıltılı ve aydınlık bir görünüme bırakır. Genç cilt görünümünü destekler, parlaklığı ve esnekliği artıırmaya yardımcı olur. Kırışıklık görünümünün azalmasını destekler.

ULTIMATE LIFT KOLEKSİYONU

SIKILIK VE TOPARLAYICILIK KONUSUNDA EN YÜKSEK PERFORMANS SEVİYELERİ

Güzellik ve bilimin mükemmel bir birleşimi olan Re-Nutriv Ultimate Lift Koleksiyonu, gözle görülür şekilde daha toparlanmış, daha sıkı ve daha parlak bir görünüm için cildin genç potansiyelini ve yenileyici gücünü ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Eksiksiz bir yüz ve göz bakımı ürünleri yelpazesine sahip Ultimate Lift Yenileyici Gençlik Koleksiyonunun avantajlarından yararlanın.

İKONİK BİR KOKU

Re-Nutriv Ultimate Lift Koleksiyonu, odunsu temel notaları ortaya çıkarmadan önce görkemli çiçek akorlarına açılan yeşil, taze ve otsu notalarla kadınsı bir çiçek kokusu sunar.

ULTIMATE DIAMOND KOLEKSİYONU

YAŞLANMANIN TÜM BELİRTİLERİNE YÖNELİK EN KAPSAMLI KOLEKSİYON

Gerçek bir güzellik arayışına çıkan araştırmacılarımız doğanın en büyük hazinelerinden biri olan “kara elmas trüf mantarının” nadir bulunan gücünü keşfederek ele geçirdiler. Nadir bulunan bu patentli hazine, bugün yüz hatlarını yeniden tanımlamak ve cilt görünümünü gençleştirmek için tasarlanmış yoğun uyarıcı formülleri bilimdeki en güçlü gelişmelerle bir araya getirir.

KARA ELMAS TRÜF MANTARININ GÜCÜ

Fransa'nın güneybatısında hasat edilen değerli kara elmas trüf mantarı, cilde daha önce hiç rastlanmamış bir güzellik ve ışıltı veren güçlü bir enerji konsantresi elde etmek için Estée Lauder araştırmacıları tarafından başarılı bir şekilde bakım ürünlerinde kullanılmak üzere dönüştürülür. Genç ve canlanmış bir cilt görünümünü destekler.