{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
PARFÜM SANATINDA UZMANLIK
GRASSE DIOR PARFÜMLERİNİN BEŞİĞİ
Güney Fransa'daki Grasse bölgesi, Dior'un tarihçesiyle sıkı sıkıya bağlıdır.
Dior parfümlerine özgü Dior çiçeklerini yetiştirmek için, Christian Dior bizzat bu bölge civarına yerleşmiştir. Bugün, kendine özgü toprakları, coğrafyası ve eşsiz iklimi nedeniyle Dior May gülü ve Yasemini yetiştirmek için burayı seçmiştir.
FRANÇOIS DEMACHY YARATICILIĞIN
VÜCUT BULMUŞ HALİ
Dior Parfümörü - Tasarımcısı François Demachy, Dior parfümlerine uzmanlığı ve üstün yaratıcılığıyla hayat veriyor. Bundan böyle bütün Dior parfümlerinin yaratılacağı, tasarım atölyesi Grasse'nin kalbinde yer alıyor.
DIOR PARFÜMLERİ İÇİN DIOR ÇİÇEKLERİ
MÜKEMMEL İÇERİĞİN PEŞİNDE BİR YOLCULUK
Dior parfümlerini en iyi içeriklerle buluşturma arzusuyla, François Demachy nadir bulunan saf maddelerin arayışında dünyayı geziyor.
1947'DEN BERİ MODACI ve PARFÜMÖR
1947 sonrasında Christian Dior bir modacı olduğu kadar bir parfümör de olmayı arzuladığını açıkladı. Dior parfümlerinin esas tarzını oluşturan kontür eskizlerini, Dior tasarımlarının içerdiği modernliği onların da nefesine katarak çizdi.
DIOR PARFÜMLERİ
ÖZGÜN ŞİŞE SANATI
Parfüm şişeleri Dior'da gerçek bir sanat formu. Kimi simgesel kokular için şişeleme işlemi el ile Dior Atölyesi Kadınlarınca yapılır. Dior üretim yerlerinde, onlar gerçek zanaat hünerini ölümsüzleştirir.