{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

ŞEFFAFLIK SORULARI

TÜM ÜRÜNLER FRANSA'DA MI ÜRETİLMİŞTİR *?

Bütün ürün yelpazesi Cilt için iyidir. Eğer. hepsi Fransa'da yapılır.

Tüm Fransa'ya yayılmış geniş bir tedarikçi yelpazesi ile çalışıyoruz.

HANGİ SENTETİK BİLEŞENLER KULLANILIYOR?

Sentetik kökenli ana bileşenler, formüllerin iyi korunmasını ve güvenliğini sağlayan koruyucular veya formüllerin stabilize edilmesini mümkün kılan jelleştirici veya emülsiyonlaştırıcı maddelerdir.

ÜRÜNLERİ NASIL TEST ETTİNİZ?

Ürünlerimiz bağımsız laboratuvarlar tarafından yürütülen çok sayıda teste tabi tutulmaktadır.

Bu testler formüllerin güvenliğini ve etkinliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Taşeronlarımız, özellikle zaman içindeki formüllerin stabilitesini ve sıcak ve soğuğa maruz kalma durumlarını doğrulamayı mümkün kılan çalışmalar yürütmektedir. Her formülü onlarca kez test eden ve tekrar test eden iç ekibimizden bahsetmiyorum bile :)

AMBALAJLAR NASIL TASARLANIR?

Cilt yelpazesi için iyi . Eğer. Hepsi , bize ecodesign parçalarını sunma yetenekleri için seçtiğimiz birkaç ambalaj tedarikçisiyle işbirliği yaparak geliştirilmiştir.
Ürün yelpazesindeki tüm ambalajlar çevre üzerindeki etkilerini en aza indirmek için üzerinde çalışılmıştır. Tüplerimizde ve kavanozlarımızda, geleneksel petrol bazlı plastiğin% 60'ından fazlasını şeker kamışı atıklarından elde edilen bitkisel malzemelerle değiştirdik.

ÜRÜNLER VEGAN MI?

Şu anda vegan kozmetik ürününü tanımlayan herhangi bir düzenleme ya da uluslararası standart yoktur.

Çeşitlerimiz hayvansal kökenli herhangi bir madde veya hammadde içermemektedir ve bunun yerine, bitkisel kökenli maddelerle değiştirdiğimiz kozmetiklerde sıkça kullanılan bileşenler de dahil.

DOĞA TARAFINDAN ETKİLİ BAKIM

TÜM ÜRÜNLERE BAK