{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
LES BEIGES
X
X
LES BEIGES
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P2443019", "name": "LES BEIGES", "price": "340", "sku": "344967", "brand": "CHANEL", "variant": "N°50 (30 ml)", "category": "MAKE UP/FACE/FOUND", "dimension10": "344967", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension52": "MAKYAJ", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "340", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "3", "dimension113": "3", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/62620/84b27b4c-dfd8-4090-9a8a-288eeb163678.jpg"] } } }
CHANEL

LES BEIGES

HEALTHY GLOW FOUNDATION SPF 25 / PA++

Sahip olduğu geniş renk yelpazesi sayesinde HEALTHY GLOW FOUNDATION fondöten kullanmaktan çekinen kadınlara özgürlük tanıyor. Tüm cilt tiplerine uyarak uzun süre sağlıkla ışıldayan bir ten görünümü sunar.
Detaylar
P2443019 - 344967
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Cildi çevresel etmenlere karşı korurken aydınlık bir görünüm veren çok ince dokulu bu fondöten sağlıkla ışıldayan bir ten görünümü sunar. Her ten rengine uygun ton seçenekleriyle seyahatlerde de kolaylıkla yanınıza alabileceğiniz fondöteni parmak uçlarınız ile kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Sağlıkla ışıldayan ten görünümünün mükemmelliği.

Sahip olduğu geniş renk yelpazesi sayesinde HEALTHY GLOW FOUNDATION, fondöten kullanmaktan çekinen kadınlara özgürlük tanıyor ve her cilt tonu için bir renk seçeneğiyle uzun süre sağlıkla ışıldayan bir ten görünümü sağlıyor. Yumuşak ve konforlu dokusu tende kolayca uygulanır ve dağılır. Yüz hatlarına uyum sağlayarak hafif dokusu ile ikinci bir ten etkisi yaratır. Dokusu o kadar hafiftir ki doğal görünür ve cildin çıplak ten gibi nefes almasına olanak tanırken çevresel etmenlere karşı koruma sağlar. Ten eşit renk tonuna kavuşur ve makyaj sonucu şeffaftır. Yeniden doğmuş gibi ten, taze ve aydınlık bir görünüme kavuşur.

İÇERİK

Kalanchoe Özü ve UV filtreleri ilave cilt koruması sağlarken, mineral pigmentler aydınlık ve sağlıklı bir ışıltı sağlar. Yumuşak odaklı pudra cilt görünümünü iyileştirir ve güçlendirir. Hyaluronik Asit anında bir nem ve rahatlık hissi sağlar.


CHANEL MARKASINI KEŞFET

Chanel kozmetik serisi, lüksü herkes için erişilebilir hale getiriyor. Zamansız ve ikonik stilin öncüsü Chanel, kozmetik serisinde de üstün kalitesi ve yenilikçi formülleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Cilt bakım, makyaj ve parfüm kategorilerinde Chanel ayrıcalığını keşfedin!

CHANEL MARKASINI KEŞFET