{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
LES BEIGES
X
X
LES BEIGES
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/28/61654/19087943-e05e-443d-a3a4-addee777dec2.jpg"] } } }
CHANEL

LES BEIGES

IŞILTILI GÖRÜNÜM İÇİN AYDINLIK RENKLER

İkonik LES BEIGES HEALTHY GLOW SHEER POWDER'ın altın ışıltılı versiyonudur: tek bir adımda hafif bronz, aydınlık ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Teniniz için en uygun bronzluğu yaratabileceğiniz 5 farklı renk seçeneği vardır.
Detaylar
P2954018 - 388939
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

İkonik LES BEIGES HEALTHY GLOW SHEER POWDER'ın bronz versiyonudur. Tek bir adımda hafif bronz, aydınlık ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Son derece ince altın partikülleri ile cildi aydınlatırken sahip olduğu sıradışı kremsi pudra dokusu zarif ve doğal bir bronzluk sağlar. Kutu içeriğindeki yeni fırçası ile içinizden geldiği gibi uygulama yapabilirsiniz. Yumuşak pembemsi bejden yoğun çikolataya farklı bronz tonu seçenekleri ile mükemmel ten görünümünüzü yeniden yaratabilirsiniz.

CHANEL MARKASINI KEŞFET

Chanel kozmetik serisi, lüksü herkes için erişilebilir hale getiriyor. Zamansız ve ikonik stilin öncüsü Chanel, kozmetik serisinde de üstün kalitesi ve yenilikçi formülleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Cilt bakım, makyaj ve parfüm kategorilerinde Chanel ayrıcalığını keşfedin!

CHANEL MARKASINI KEŞFET