{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
SÌ FIORI
Giorgio Armani, 2013 yılında ‘Si benim modern kadınlığa olan bir övgümdür’ sözleriyle Si koku ailesini lanse etmiştir. Si Fiori, Julie Masse tarafından 2019 yılında Si koku ailesinin son modern üyesi olarak yaratıldı. Frenk üzümü ve neroli uyumu ile Si Fiori, kadınsılık, cesaret ve güç kavramları eşliğinde çiçeksi bir koku olarak karşımıza çıkıyor.
SÌ PASSIONE
SÌ Passione, güçlü, feminen ve özgür Si kadınının tutkusunu serbest bırakıyor. En sıra dışı seçimleri yapmaya ve evet demeye cüret edebilen, özgüvenli bir kadın için yoğun ve keskin bir kokuyu barındıran kırmızı, hem aşkın hem de tutkunun kokusunu yansıtıyor. Sì Passione feminenliğin gücünü ve zarafetini aynı anda yansıtan meyvemsi çiçeksi bir koku yaratıyor.
SÌ EAU DE PARFUM
Şık, ihtiraslı, yoğun ve aynı zamanda yumuşak ikonik Sì, tene muhteşem bir uyum sağlayarak tüm duyuları harekete geçiren şiprenin yeniden yorumlanmasıyla doğmuş bir koku. Sì kadını hayata, özgürlüğe ve cesurluğa olan aşkıyla tutunuyor.
SÌ INTENSE
Si Intense, Giorgio Armani’nin cesur ve tutkulu Si kadınına armağanıdır. Daha da yoğun ve tutkulu Si Intense, ilhamını arzularından güç alan kadınlardan alıyor. Yoğun şipre ve mayıs gülü, kokunun modern ve güçlü kalıcılıkta bir parfüm olarak ortaya çıkmasını sağlıyor.
YENİ GELENLER

ARMANI

ARMANI ACQUA DI GIO PROFUMO EDP 125 ML

900 TL 'den başlayan fiyatlarla

Vaporisateur 75 ml

İNCELE

ARMANI

ARMANI SI EDP 30 ML

375 TL 'den başlayan fiyatlarla

Vaporisateur 30 ml

İNCELE

ARMANI

ARMANI ACQUA DI GIO POUR HOMME EDT 50 ML

620 TL 'den başlayan fiyatlarla

Vaporisateur 50 ml

İNCELE

ARMANI

ARMANI ACQUA DI GIOIA EDP 100 ML

650 TL 'den başlayan fiyatlarla

Vaporisateur 50 ml

İNCELE

ARMANI

ARMANI CODE HOMME EDT 75 ML

620 TL 'den başlayan fiyatlarla

Vaporisateur 75 ml

İNCELE
SÌ EAU DE TOILETTE
Si Eau de Toilette, şık, ihtiraslı ve yoğun ikonik Si'nin daha narin ve canlandırıcı versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Koku frenk üzümü ve portakal çiçeği ile çarpıcı bir belirginlik yaratıyor.