{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
ROUGE D’ARMANI MATTE
Rouge d’Armani Matte ile geleneklere başkaldırmaya ve bildiklerinizi unutmaya hazır olun. Giorgio Armani Beauty, fark yaratan kadınlar için yenilikçi mat ruj serisi ile karşınızda. Giorgio Armani Beauty ile matın baştan çıkarıcı gücü ile tanışacaksınız. Cesur ve güçlü bir dişilikten ilham alan bu karşı konulamaz yeni silah ile mat etkisini maksimuma çıkartın ve yeni suç ortağımızla tanışın. #SuçOrtağım.
İz Bırakan Tonlar, Kusursuz Uygulama
Geleneksel bir mat ruja kıyasla %50 daha fazla pigment içeren Rouge d’Armani Matte’ın cazibesi, içindeki yağsız formülasyonda yatıyor. Çığır açan mat konseptini, yoğun ve konforlu bir deneyim haline getiren Giorgio Armani Beauty, mikronize pigmentleri ile kalıcı mat bir görünüm yaratıyor. Kolay uygulanabilen mat bitiş, kuruluk hissettirmeyen yenilikçi formülü sayesinde dudaklara taşınıyor. Formülün içindeki aydınlık etki yaratan, ışığı kıran ve yayan jel yapısı ile dudaklarınızdaki kuruluğu pürüzsüzleştirip yumuşatıyor. Rouge d’Armani Matte ile karşı konulamaz renkleri ve olağanüstü matlığı keşfedin!