{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
ABEILLE ROYALE GENÇLİK RİTÜELİ
Profesör Descottes’in 25 yıllık tecrübesini uygulayan Guerlain Research, balın olağanüstü iyileştirici ve yenileyici gücünü sunar… Abeille Royale Serisi arı kovanından en iyi içerikler kullanılarak formüle edildi. Balın cilt iyileştirme ve yenileme gücünü yaşlanmanın etkileriyle savaşmak için 10 yıldır kullanan Guerlain’ın mucizevi bakım etkisi sağlayan Gençlik Ritüelini keşfedin!
Cilt bakımı için gerçek bir başarı olan bu losyon, mikro kapsüllemeyi ve Guerlain’in özel arı sütünün yüksek konsantrasyonunun emilimini sağlamak için lipozom teknolojisini kullanır. %98 doğal içeriklerle formüle edilmiş olan bu losyon stres ve çevre kirliliğinin etkilerini engelleyerek daha güçlü ve güzel bir cilt sağlar. Bir bazdan çok daha fazlası olan bu losyon cildi anında daha pürüzsüz, daha parlak, daha dolgun ve ışıltılı bir görünüme kavuşturarak tüm Abeille Royale Gençlik Onarım ritüelin başlangıcı olur.
Hayati bir enerji kaynağı olan arı sütü Guerlain Research’e ilham veren adaptojenik özelliklere sahiptir. Bu olağanüstü içerik bu nedenle seçildi ve konsantre* formüllü Fortifying Lotion cildi desteklemek için geliştirildi. Bu şekilde cildin, stresin günlük etkilerine karşı kendini savunmasında etkilidir. Guerlain Research tarafından seçilen arı sütü iki kaynaktan geliyor: Sologne bölgesinden ve Fransa’daki organik sertifikalı Pyrenees Doğal Park’ından. Bu özel kaynaklar en saf ve en nadir kaliteyi tamamen izi sürülebilir şekilde garanti eder. Arı sütü, uzmanlık ve sabır gerektiren bir işlemle arıcılar tarafından elle hasat edilir.
Ne yağ ne de su, Abeille Royale’ın Youth Watery Oil’ı bir losyonun tazeliğiyle bir yağın tüm zenginliğini, cildi yeniden dolduran, devrim niteliğinde ve bağımlılık yaratan bir dokuya sahip formülü yaratmak için bir araya getiriyor. Bal ve arı sütünün güçlü onarıcı etkisini cilde aşılayaran bu devrim niteliğindeki formüle sahip yağ cildi anında içerden yeniler ve dolgunlaştırır. Cilt serum için mükemmel bir şekilde hazırlanmış olur.
Ouessant Siyah Arı Balı ve özel Arı Sütü ile cilde Guerlain’a özel tüm bileşenleri sunan Youth Watery Oil, gençlik ritüelinin ikinci adımı. Devrim niteliğindeki formülü, bir serumun gücünü, bir yağın zenginliğini ve bir losyonun tazeliğini birleştiriyor. Yenileyici mikro damlalar son dakikada serbest bırakılarak cildin ışıldamasını sağlarken, anında daha pürüzsüz, dolgun ve canlanmış bir görüntü sağlıyor.
Double R Renew & Repair Serum özel ikili formül teknolojisi ile öne çıkıyor. Yenileme formülü cildi Alfa Hidroksi Asitlere karşı nazik bir soyma etkisi için laminar bir jel ile korurken, onarım için sıvı formül cildi yeniden yapılandırmak ve daha berrak konturlar sağlamak için cildi toparlar. Peeling ve toparlanma sağlayan olağanüstü ikili teknolojisi cildi arındırır, sıkılaştırır ve parlatır. Sonuç olarak: iki bal renkli iki duyusal formül iki sonuçla övünüyor. Hepsi tek bir uygulamada.
Arı sütü, organizmanın doğal savunmasını ve cildi güçlendirmesiyle bilinen süper besindir. Kovan yılda 20 kiloya kadar bal üretebilirken sadece 300 gr arı sütü üretebilir. Kraliçe arı için ana besin kaynağı olan arı sütü, 45 günlük ömrü olan işçi arının aksine, kraliçe arının 5 ila 6 yıllık ömrünün nedenidir. Karbonhidratlar, lipidler, proteinler, vitaminler ve minerallerle dolu olan arı sütünün olağanüstü besleyici yoğun birleşimi, cildin direncini ve canlılığını güçlendirmeye yardımcı olur.