Pierpolo Piccioli'nin fikirlerinin 2016 yılından beri kusursuz bir şekilde modernitenin merkezinde yeniden kök salmasını sağlayan Valentino Beauty, güzelliği yeni hayallere açılan bir oyun sahası olarak görür. Geleneksellikle modernizmi, özel tasarımla yerel kültürü, tüm evrenle farklı dönemleri, hislerle mirası bir araya getiren Valentino de Pierpolo Piccoli, hiçbir yerde eşi benzeri bulunmayan bir ahenk sunar. “Moda anlıktır. Güzellik ise ebedidir.” Pierpaolo Piccioli

VOCE VIVA
VOCE VIVA

Valentino’nun yeni ikonu. Işıldayan, bağımlılık yaratan, etkili, odunsu ve çiçeksi notalardan oluşan kadınsı bir koku. VOCE VIVA, tüm kadınların benzersizliğine ayrı ayrı vurgu yapar.

BORN IN ROMA DONNA
BORN IN ROMA DONNA

Odunsu ve çiçeksi notalardan oluşan taze, modern, kadınsı bir koku. Hayatlarını kendi seçimleri doğrultusunda yaşayan güçlü ve bağımsızlığına düşkün kadınlar için tasarlandı.

BORN IN ROMA UOMO
BORN IN ROMA UOMO

Odunsu notalardan oluşan aromatik, taze, enerjik erkeksi bir parfüm. Hayatlarını kendi seçimleri doğrultusunda yaşayan güçlü ve bağımsızlığına düşkün olanlar için tasarlandı.