K-BEAUTY RUTİNİNİ KEŞFET

Koreli kadınların kusursuz ve parlak bir cilde sahip olmalarının sırrı nedir?

Bunun cevabı, kapsamlı güzellik rutinleri.

LANEIGE, cildinize en uygun k-beauty rutini için uygulamanız gereken 4 temel adımın neler olduğunu açıklıyor!

1
/4
TEMİZLEME

Rutininin olmazsa olmaz ilk adımı: Cildi temizlemek! Evet, bakım yapmadan önce kir ve makyaj kalıntısından arındırılmış bir cilde sahip olmanız gerekiyor.

Nemlendirici Köpük Temizleyici, zengin ve kremsi dokusu ile normal ve kuru ciltleri kurutmadan temizler. Karma ve yağlı bir cilde sahipseniz, bunun yerine cildinizin az miktarda soyulmasını sağlayacak ve cildinizi arındırmak için fazla sebumu azaltmaya yardımcı olacak Çok Etkili Derinlemesine Temizleyiciyi deneyebilirsiniz.

Akşamları, öncelikle Aydınlık Veren Vitaminli Miselar Temizleme Suyu ile makyajınızı çıkarmalı ve ardından iki Köpüklü Temizleyiciden biriyle cildinizi temizleyerek Kore çift temizleme tekniğini uygulamalısınız.

2
/4
HAZIRLAMA

Cildiniz henüz bakım için tam olarak hazır değil!

Tonik Losyon ile makyaj kalıntılarını temizleyiniz.

Losyon, akışkan dokusuyla sonraki cilt bakımı adımlarını uygulamadan önce doğru dozda ferahlık sunar.

3
/4
NEM ORANINI ARTIRMA

Antioksidan bitki özleri (lahana, kıvırcık, su teresi, pancar) içeren Yeşil Maden Suyu ile zenginleştirilmiş hafif Nemlendirici Serum, cildinizdeki nem oranını artırır.

Cildi pürüzsüzleştiren ve yapışkan olmayan jel dokusu ile gündüz kremini uygulamadan önce gerekli olan en ideal hazırlıktır.

4
/4
NEMLENDİRME

Nemlendirici Krem uygulayarak cilt bakım rutinini tamamlayınız: 6 mineralle zenginleştirilmiş Hidro İyonize Maden Suyu sayesinde cildiniz anında ve yoğun bir şekilde nemlenir!

Zeytin skualen, kuru ciltler için biçilmiş kaftandır. Cildin doğal bariyerini güçlendirerek kapsamlı besleyicilik sağlar.

Normalden karmaya dönük bir cilde sahipseniz ve ferah, hafif dokulu ürünleri tercih ediyorsanız Nemlendirici Jeli denemelisiniz.

Oldukça basit!