UYUYAN GÜZELİN SIRRINI KEŞFEDİN

LANEIGE'in gece maskesini tasarlayan ilk marka olduğunu biliyor muydunuz?

Ve evet, cilt onarımı konusunda gece vaktinin özel bir an olduğunu biliyorduk! İşte tam da bu nedenle, LANEIGE günün stresinden sonra uyku sırasında cildin kendine has yenilenme becerisinden faydalanarak formüllerinin etkinliğini en uygun hale getirdi.

Işıldayan bir cilt ile uyan!

NEMLENDİRİCİ UYKU MASKESİ

DİNLENMİŞ VE ULTRA NEMLİ BİR CİLT İÇİN

Nemlendirici Uyku Maskesi ile dinlendirici uykunun tadını çıkarın!

Sleep-Tox™ teknolojisi, kayısı ve çuha çiçeği özleri ile cildinizi kirlerden arındırır ve onarır. Hidro iyonize mineral  suyunda konsantre edilmiş formülü, cildin doğal nemini en yüksek seviyeye çıkarır.

Gül, Ylang-Ylang, Portakal Çiçeği ve Sandal Ağacı özlerinin yatıştırıcı kokusuyla kendinizi rahatlatın. Daha da rahatlatıcı bir koku için tercihinizi Lavantalı Nemlendirici Uyku Maskemizden yana kullanabilirsiniz!

Güle güle stres! Uyandığınızda cildin aydınlık, dolgun ve son derece nemlenmiş olacaktır.

GÖZ ALTLARI İÇİN GECE MASKESİ

YORGUN GÖRÜNMEYEN GÖZ ALTLARI İÇİN

Göz çevresi yorgunluğumuzu ele veren ilk bölgedir. LANEIGE, göz çevresindeki ince ve hassas cildin bakımı için benzersiz ve yenilikçi bir ürün tasarladı: Göz Altları İçin Gece Maskesi.

Yatmadan önce uygulanan bu maske, göz çevresini kafein ve Vitamin P ile canlandırarak aydınlatır. Artısı ise göz bölgesine masaj yaparak tıkanıklıkları gidermek için ultra yeni seramik aplikatöre sahip olmasıdır.

Geceleriniz uykusuz mu geçiyor? Artık uykusuz kaldığınız anlaşılmıyor!

DUDAKLAR İÇİN UYKU MASKESİ

YUMUŞACIK DUDAKLAR İÇİN

Dudaklar İçin Uyku Maskesi gece boyunca en iyi dostunuzdur.

Kırmızı meyve özleri, C vitamini ve antioksidanlarla zenginleştirilmiş besleyici bir karışım olan Berry Mix Complex ™ ve Hyalüronik Asit, uyku esnasında kurumuş dudakları yeniler ve besler.

Yumuşak, dolgun ve derinlemesine beslenmiş dudaklarınız ile favori rujunuzu uygulamaya hazırsınız!

Dudaklarınıza tatlı kırmızı meyveler, enerji veren greyfurt veya ayrıcalıklı bir koruyucu tabaka sağlayan vanilya gibi istediğin türden karşı konulmaz bir kokulu ruj uygulayabilirsiniz. Muhteşem!