Zarafet, ihtişam ve zamansızlık. Büyük bir markanın arkasındaki iki kişi: anne ve kızı. Her ikisi de New York'un kozmopolit, kentsel ve baştan çıkarıcı evreninden ilham alıyorlar. Carolina Herrera'nın moda ve parfüm tasarımları, gerçek birer modern ve zamansız klasiklerdir. Zarif ve duyulara hitap eden tarzı, özellikle yepyeni « Good Girl » serisinde, ince elenip sık dokunmuş bir zarafeti Güney Amerika'dan ilham alan bir dokunuşla harmanlıyor.

GOOD GIRL BLUSH
GOOD GIRL BLUSH

Carolina Herrera'nın gerçek bir çiçek tazeliği konsantresi olan Good Girl Blush Eau de Parfum, pudramsı kontrastların hakim olduğu şehvetli bir koku ortaya koyuyor. Toz pembe stiletto ile sunulan simgesel Good Girl parfümünün bu versiyonu, modern kadını simgeleyen ışıltılı ve romantik bir koku ortaya çıkarıyor.

BAD BOY
BAD BOY

Cesur ve çekici, ikonik Bad Boy kokularımız, modern insanın cesur doğasını temsil eden ikiliğin hoş kokulu bir ifadesidir. Çarpıcı şimşek tasarımlı şişelerde yer alan Bad Boy koku koleksiyonu, orijinal Bad Boy, heyecan verici yeni Bad Boy Le Parfum ve kobaltın gücünden ilham alan yeni Bad Boy Cobalt'ı içeriyor.

GOOD GIRL
GOOD GIRL

Carolina Herrera'nın modern kadının ikiliğine dair benzersiz vizyonundan ilham alan cesur ama sofistike kokulardan oluşan bir koleksiyon olan ikonik Good Girl kokularımızı keşfedin. Çarpıcı stiletto şeklindeki şişelerde, orijinal Good Girl'den baştan çıkarıcı Very Good Girl'e ve kadınlığın gücüne bir övgü olan ışıltılı Very Good Girl Glam'e kadar her kadın için bir Good Girl kokusu var.

212
212

Gençliğin bir kutlaması olarak doğan 212 koku koleksiyonu, yeni neslin özgür ruhu ve New York şehrinin canlı enerjisini yansıtıyor. Dostluğa, özgürlüğe ve partiye övgü niteliğindeki bu taze kokular, gençliği bir yaşam felsefesi olarak benimseyen ve partiyi gittikleri her yere götürenlerin özgünlüğünü ve korkusuzluğunu tamamlıyor.