IRRESISTIBLE GIVENCHY

IRRESISTIBLE GIVENCHY Parfüm , tamamıyla akışına bırakmaya davet eden koku.

Değerli bir kaleydoskopu andıran parlak bir şişeyle zenginleştirilmiş tezatlık oluşturan meyveli çiçekli-odunsu bir nota.

Baştan ayağa çekicilik ve feminenlik için ışıltılı armut ve amber hatmisi notaları ile birleşen tatlı bir gülün ve parlak sarı bir odunun dansına teslim olun.

Bizleri özgür kılan bir dansın içine çeken çekici bir kadın kokusu.

YENİ EDT PARFÜM

Işıltılı ve meyveli bir gülü yumuşak misk ağacıyla bir araya getiren, etrafa feminenlik saçan yeni IRRESISTIBLE GIVENCHY EDT Parfüme karşı koymayın. Güneş ışığından hoşlanan İris (Süsen) çiçeği ile ilişkilendirilen Rose Essential LMR'da, olağanüstü bir frenk üzümü tomurcuğunun ışıltılı ve keskin notalarının baskınlığı hissedilir. Alt nota olarak, yumuşak bir misk ile karıştırılmış Virginia sediri, bu parfüme eşsiz bir duyusallık kazandırır. Bu taze ve mutluluk saçan EDT Parfüm, başkalarıyla iletişim kurma dürtüsüne davetiye hazırlıyor.

#IRRESISTIBLEISYOU

HAYAT BİR DANSTIR

Tam anlamıyla çekici olan IRRESISTIBLE GIVENCHY özgürlüğe, özgüvene ve ışıltılı enerjiye bir çağrıdır.

Dans, bu yeni kokuyu ve felsefesini temsil edenlerin bir yansıması haline gelir.

Herkes kendince KARŞI KONULAMAZDIR.

Akışına bırakın ve KARŞI KONULAMAZ yüzünüzü ortaya çıkarın.

LE ROSE PERFECTO

IRRESISTIBLE GIVENCHY şişesi, dudak balsamlarının en Couture tasarım hâlini ortaya koyuyor.

ROSE PERFECTO, rengin özenle aşılandığı mermer bir dokuya sahip yeni bir formülle yeniden tasarlandı. %95* oranında doğal kökenli bileşenlerden oluşan balsam ROSE PERFECTO doğal renkli bir bitiş ile dudaklarınıza güzellik katar. Dudaklarınızı nemlendirmeye, yatışırmaya, beslemeye ve dolgunluk kazandırmaya yardımcı olur.

*Formülün geriye kalan %5'i ISO 161282'in 1 ve 2 bölümlerine uygun olarak, formülün zaman içinde bütünlüğünün ve duyusallığının optimize edilmesine yardımcı olur.

PRISME LIBRE BLUSH

Givenchy imzalı ilk 4 renkli hafif toz pudra ile karşı konulmaz güzelliğinizi ortaya çıkarın: PRISME LIBRE BLUSH

Renk ve ışığın mükemmel kombinasyonu, yüzü tüm şeffaflığıyla şekillendirirken hafif, doğal ve parlak bir ışıltı ile cildi güçlendirmeyi amaçlar.

KARŞI KONULMAZ GÜZELLİK RUTİNİNİZ

GIVENCHY

ROSE PERFECTO

565 TL
Pink Irresistible
10 renk seçeneği​

GOOD FOR
GIVENCHY

PRISME LIBRE BLUSH

744 TL
PRISME LIBRE BLUSH N03
6 renk seçeneği​