FRESH SÖZÜMÜZ

“Fresh, etkili güzellik ürünleri tasarlamak ve benzersiz bir duyusal deneyim sunmak için doğal kökenli bileşenlerin gücünü, asırlık güzellik ritüelleri ve bilimle bir araya getirir. Verimlilik ve duyusallık: Güzelliğin tarifi işte budur.”

1
/5
YATIŞTIRICI, ARINDIRICI YÜZ VE MAKYAJ TEMİZLEYİCİ

Soy Face Cleanser, soya proteinleri, gül suyu ve salatalık özlerinden oluşan ultra nazik bir yüz temizleme jelidir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Sabah ve akşam, makyajı temizlemek ve hatta maskarayı çıkarmak için kullanılabilir.

2
/5
NEMLENDİRİCİ, CANLANDIRICI, SIKILAŞTIRICI YÜZ LOSYONU

Rose Deep Hydration Facial Toner, gerçek gül yaprakları içeren nemlendirici bir losyondur. Cilt dokusunu iyileştirmeye, gözenekleri sıkılaştırmaya ve cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

3
/5
BESLEYİCİ VE DOLGUNLAŞTIRICI SERUM

Rose Deep Hydration Oil Serum, parlak, taze ve dolgun bir cilt görünümü için yağla zenginleştirilmiş, cildi gün boyunca besleyen ve nemlendiren iki fazlı bir nemlendirici bakımdır.

4
/5
YOĞUN NEMLENDİRİCİ GÜNDÜZ KREMİ

Rose Deep Hydration Face Cream Gündüz Kremi, içerdiği hyaluronik asit ikilisi sayesinde tüm cilt tiplerini 72 saat boyunca nemlendirmeye yardımcı olur. Aydınlık ve güzel bir görünüm için cilt üzerinde yağlı bir film tabakası bırakmadan hızla nüfuz eder.

5
/5
NEMLENDİRİCİ VE YATIŞTIRICI YÜZ MASKESİ - HAFTADA 2 KEZ KULLANIM

Rose Face Mask Yüz Maskesi, parlaklığını ve esnekliğini geri kazandırmak için cildi nemlendirmeye, yatıştırmaya ve sıkılaştırmaya destek olur. Gül suyu ve gerçek gül yapraklarıyla aşılanmış jel formüle sahiptir.

ONU EN İYİ ANLATAN SİZLERSİNİZ

Bir kullanıcının yorumuna göz atın: “Bu krem; kokusu, dokusu, hepsinden önemlisi etkili performansıyla tek kelimeyle harika. Cildi gün boyunca nemlendiriyor. Uygulandığı an itibariyle iyi hissettiriyor. Fazla söze gerek yok! İhtiyacım olan mükemmel kremi buldum.”

LE RITUEL SOIN ROSE

Découvrez la routine soin à la rose pour une peau fraîche, repulpée et hydratée.

TÜM GÜL İÇERİKLİ SERİYİ KEŞFEDİN

FRESH

Soy Face Cleanser Soya özlü yüz ve makyaj temizleme jeli

Başlangıç Fiyatı: 889 TL
150ml
3 ürün seçeneği

GOOD FOR
FRESH

ROSE FACIAL TONER

Başlangıç Fiyatı: 1.129 TL
ROSE DEEP HYDRATION FACIAL TONER 250ML
2 ürün seçeneği

GOOD FOR
FRESH

FRESH ROSE MASK

1.299 TL
ROSE FACE MASK 100ML
2 ürün seçeneği

GOOD FOR

#LAVIEENROSE