DÜNYANIN HER YERİNDEN BİLEŞENLER

"Dünyanın her yerinde yaşadığım ve seyahat ettiğim için, Fenty Skin'in en iyi bileşenleri içerdiğinden emin olmak istiyordum. Formüllerin etkili olmasını, aynı zamanda dünyamızın bize sunduklarına saygılı olmasını ve onları önemsemesini istiyordum."

-RIHANNA

1
/6
BARBADOS KİRAZLARI

Rihanna eve geldiğinde Barbados’un kirazlı enerji içecekleri onu heyecanlandırır. Acerola olarak da bilinen bu tropikal kirazların her biri, bir portakaldan daha fazla C vitamini içerir, bu nedenle cildin canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

2
/6
GINKGO BILOBA

Geleneksel Çin şifa tekniklerinde yaygın olarak kullanılan bu ağaç, sebum üretiminin düzenlenmesine ve cildin aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

3
/6
AVUSTRALYA LİMON MERSİNİ

Avustralyalılar bu güzel çiçekli bitkiyi şifa geleneklerinde uzun süredir kullanıyorlar: aşırı sebum üretimini düzenlemeye ve gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olur.

4
/6
JAPON ÜZÜM AĞACI

1000 yılı aşkın bir süredir bu ağaç Asya'da şifa tekniklerinden biri olarak kullanılmaktadır - özellikle de uzun parti gecelerinden sonra! Bu nedenle doğal yolla toksinlerden arınmak için kullanılır.

5
/6
KALAHARI KAVUNU

Bu yabani karpuz çöl ortamlarında büyür. Antioksidanlar ve vitaminler açısından zengindir, cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

6
/6
NİASİNAMİD

B3 vitamini olarak da bilinen bu temel cilt bakım içeriği, koyu lekelerin görünümünü azaltmaya, cilt tonunu eşitlemeye ve parlaklıkla mücadele etmeye yardımcı olur.