CHLOÉ İMZA KOKUNUZU SEÇİN

Zarif, tutkulu ve baştan çıkarıcı ikonik imza kokularımız, sizi her çiçek açtığında Chloé esanslarının tatlılığı ve ince zevkini anımsadığınız eşsiz bir gül bahçesinin derinliklerine götürecek.

LA ROSE BIOLOGIQUE – CHLOE EAU DE PARFUM NATURELLE

Organik tarımdan elde edilen gülle formüle edilmiş, taze, çiçekli ve odunsu bir koku deneyimi sunar. Doğayı ve zarafeti bir araya getirir.

Maison'un ikonik Çin krep kumaşı bluzundan ilham alan ve yeşilin doğal tonlarında %100 geri dönüştürülmüş polyester kurdeleyle süslenen pileli cam şişe, çevreye duyarlı şekilde yeniden tasarlanarak %25 geri dönüştürülmüş camdan üretilmiştir.

Organik Gül - Ağaç Kavunu & Portakal Çiçeği

La Rose Lumineuse - Chloé Eau de Parfum

Hafif ve bir o kadar da baştan çıkarıcı olan bu parfüm, ışıltılı imzasıyla sizi anında ön plana çıkaracak. Şam gülünün amber esansıyla buluşan zarafeti, havada hoş ve bağımlılık yaratan bir koku bırakıyor.

Pileli Chloé tasarımını yansıtan Chloé parfüm şişesi, otantik gümüşten bir metal parçasıyla kaplanarak elle bağlanmış bir kurdele ile süslendi.

Şam Gülü ve Amber Esansı

La Rose Pétillante - Chloé Rose Tangerine

Chloé kadınının ışıltılı yaşama sevincini yeniden yorumlayan bir koku. Mandalinanın meyve aroması ile harmanlanan efsanevi gül esansı, hayat dolu ve canlı bir parfüm sunuyor.

İmza şişemiz, kokunun tüm ışıltısını ortaya çıkaran elle bağlanmış turuncu bir kurdele ile süslendi.

Şam Gülü ve Mandalina Özütü

La Rose Fraîche - Chloé L'Eau

Bu saf ve canlı koku, ferahlığı ve doğal sadeliği ile sizi anında cezbedecek. Canlı manolya esansıyla harmanlanan Şam gülü, sizlere büyüleyici ve rafine bir parfüm sunuyor.

Kendine has bir tazeliğe sahip bu çiçeksi koku, ferahlatıcı bir mercan pembesi ışıltısıyla parıldayan şeffaf cam şişe içinde muhafaza ediliyor.

Şam Gülü ve Manolya Özütü

La Rose Sensuelle - Chloé Absolu de Parfum

Yoğun ve zamansız olan bu koku, zenginliğini ve benzersizliğini kendinden emin bir şekilde ortaya koyuyor. Okka Gülü, kendisine hayat dolu bir çekicilik kazandıran paçuli ile harmanlandı.

Açık kehribar renginde olan Absolu de Parfum, metal plakası zamanla solmuş gibi duran soğuk bir altın rengine sahip bir şişede ilk kez sunuldu.

Okka Gülü Özütü ve Paçuli Esansı

La Rose Délicate - Chloé Fleur de Parfum

Ciltte yumuşak ve hassas bir his bırakan feminen ve narin bir gül kokusu. Şam gülü özünün narinliği ile harmanlanan kiraz çiçeği; bu şairane, hassas ve zarif parfüme baştan çıkarıcı bir koku katıyor.

Şişenin elle bağlanmış kurdelesi, pembe bir dokunuşla zenginleştirilmiş fildişi bej tonuyla süslendi.

Şam Gülü Esansı ve Kiraz Çiçeği

Les roses tendres

Chloé Parfümleri, inceliği zarafetin bir sembolü haline getiriyor. Tazelik ve inceliği bir araya getiren bu parfümler, havada asılı kalarak arkasında saf bir iz bırakır.

CHLOÉ

SIGNATURE EDT ROSE TANGERINE

Başlangıç Fiyatı: 1.393 TL
CHLOE SIGNATURE ROSE TANGERINE EDTV 50ML
2 ürün seçeneği

CHLOÉ

L'EAU EDT 100 ML

Başlangıç Fiyatı: 1.482 TL
50ML
2 ürün seçeneği

Les roses captivantes

Chloé Parfümleri, ışıltılı ve tutkulu bir benzersizlik yakalıyor. Dahası, cüretkâr bir esintinin izlerini taşıyan doğal bir zarafete sahipler.

CHLOÉ

SIGNATURE EDP 30 ML

Başlangıç Fiyatı: 1.058 TL
75ML
3 ürün seçeneği

CHLOÉ

SIGNATURE ABSOLU DE PARFUM EDP 75 ML

1.634 TL
75ML
2 ürün seçeneği

BU BENİM İMZAM. BEN CHLOÉ.

Özgür ve cüretkâr parfümler. Yumuşaklığı ve feminenliği harmanlayan çiçeklenme, dans, arkadaşlarla eğlenmek, salıncakta sallanmak gibi anıları çağrıştıran Chloé imzası taşıyan kadınların özgüveni ve sevinciyle kucaklanan bir dünyanın titreşimlerine şahitlik edeceksiniz.

Duraksamış, çekici bakışlar ile Lucy Boynton kendini olduğu gibi gösteriyor. Sade ve basit