BOSS THE SCENT, BAŞTAN ÇIKARAN PARFÜM

BOSS, baştan çıkarma vizyonunu 2015 yılında karşı konulmaz bir duyusal güce sahip olan BOSS The Scent'in lansmanı ile ortaya koydu. BOSS The Scent, cildi tutkuyla sarmalayan baştan çıkarıcı ve manyetik bir etki yaratan güçlü ve büyüleyici kokulara sahip parfümler sunuyor. 2018 yılından beri, Jamie Dornan ve Birgit Kos, bu güçlü baştan çıkarma evrenini kusursuz bir şekilde daha da somut bir hale getirdi.

BOSS THE SCENT PURE ACCORD

BOSS, BOSS The Scent Pure Accord ile erkek ve kadının eşitlik çerçevesinde samimi ve tutkulu bir oyuna dahil olduğu yeni ve baştan çıkarıcı bir tasarıma odaklanıyor. Zencefilin canlandırıcı notalarını baz alan bu yeni erkek parfümü, yeni bir koku serüvenine çıkmamızı sağlamak adına egzotik Maninka meyvesini beyaz süetin eşsiz şehvetiyle birleştirerek zamansız baştan çıkarma hikayesine başka bir boyut getiriyor.

BOSS THE SCENT EAU DE TOILETTE

BOSS The Scent Eau de Toilette, arzunun başlangıcı kadar unutulmaz karşı konulmaz bir parfümdür. Zencefilin enfes notaları, Maninka meyvesinin egzotik ve afrodizyak kokuları ve derinin kendine özgü şehveti zamanla belirginleşerek duyuları harekete geçiriyor.

BOSS THE SCENT ABSOLUTE

Parfüm üreticisi Bruno Jovanovic tarafından tasarlanan BOSS The Scent Absolute, sofistike ve büyüleyici oryantal kehribar kokusu ile orijinal erkek parfümü Boss The Scent'in daha zengin ve daha yoğun bir yorumunu ortaya koyuyor. Zencefil ve egzotik Maninka meyvesi gibi göze çarpan bileşenler, tamamen baştan çıkarıcı ve bağımlılık yaratan bir Eau de Parfum yaratmak adına Mondia köklerinin canlandırıcı gücü ve Vetiver bitkisinin zarafetiyle birleştirildi.

REKLAM KAMPANYASI

Reklam filminde, Jamie Dornan ve Birgit Kos Bakü'de bulunan Haydar Aliyev Kültür Merkezi'nin etkileyici ortamında, gerçek dünya ile sanal dünya arasında köprü kuran zarif ve tutkulu bir baştan çıkarma anı yaşıyor. Bu da BOSS'un benzersiz baştan çıkarma vizyonunu yansıtıyor.

BOSS THE SCENT

BOSS The Scent serisinin tüm kokularını, inanılmaz derecede baştan çıkarıcı, tutkulu ve çekici parfümleri keşfedin. BOSS The Scent, keskin, maskülen ve zarif çizgilerle donatılmış şişesi ve sıcak ve duyusal içeriği sayesinde, BOSS'un hassasiyeti ve uzmanlığını temsil ediyor.

HUGO BOSS

BOSS THE SCENT Eau De Toilette 50ml

1.465 TL
THE SCENT EDT 50ML
2 ürün seçeneği

HUGO BOSS

THE SCENT ABSOLUTE FOR HIM EDP

Başlangıç Fiyatı: 1.071 TL
100 ml
2 ürün seçeneği