Yüzyıllar boyunca, erkekler ve kadınlar, FRANSIZ PİRENE DAĞLARI’NDA cildini güzelleştirmek için şifa verici sular ile banyo yapıyorlardı. Bir Fransız laboratuvarı olan Biotherm, bu şifa verici suların sırrını 1952’de keşfetti. BIOTHERM’in mucizevi ürünü Life Plankton , 5% konsantre formülüyle sadece 8 günde* ciltte gözle görülen değişimler yaratır.

CERA REPAIR
CERA REPAIR

Cera Repair, daha güçlü bir cilt bariyeri ve daha genç bir görünüm için yaşlanmanın ilk belirtilerine yönelik yeni Biotherm ürünüdür. İlk kullanımdan itibaren cildi nemlendirmek ve daha sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlamak için çalışır.

İÇİNDEKİLER
İÇİNDEKİLER

Cera Repair'in ana içeriklerini keşfet: Cilt onarımını destekleyen LIFE PLANKTON™ PROBİYOTİK FRAKSİYON ve cildin korunmasına ve cilt bariyerinin güçlenmesine destek olmak için BIO CERAMIDES içerir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

%94 doğal kaynaklı ve %90 biyoçözünür içerikli formül * * OECD 301 testlerine göre

LIFE PLANKTON™ ELIXIR
LIFE PLANKTON™ ELIXIR

Bir rutinden daha fazlası: Life Plankton™ Elixir ile cilt bakım rutininizi keşfedin. Hücre yenileme sürecini destekleyerek cildi korunmasını ve yenilenmesini hedefleyen baz bir serum. Yaşlanma karşıtı rutininizin ilk adımı.