Singles’ day.

11 Kasım 2022, Singles’ day! Evet, 11.11’de yani yalnızlar gününde bekar ve özgür insanlar çoğu ülkede bugünü heyecanla kutluyor!

Partiler,eğlenceler... Eğlenme ve sadece tek bir şeyi kutlama fırsatı: KENDİNİ! Yalnızlar Günü 2022. Singles’ Day için Sephora, karşı konulmaz fiyatlara bir çok güzellik ürünü hazırladı. Erkekler ve kadınlar için pek çok parfüm, cilt bakımı ve makyaj ürünlerini keşfedebilirsin. Şimdi kendini şımartma zamanı!

Daha Fazlası

24 Saatlik Flash Sales

Daha fazlası

Tüm flash indirimler

App Özel Box Singles' daySINIRLI STOK

APP ÖZEL 2000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 16 MİNİBOY ÜRÜN HEDİYE!

ÖzelSetler

Daha fazlası

FAQ

İşte Singles’ day! Singles’ day, her yıl 11 Kasım'da kutlanır! Kutlama diyince akla hemen hediye gelir.Singles' Day aynı zamanda sıra dışı promosyonların olduğu bir dönemdir. Böylece harika kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Biraz Black friday'e de benzer. Sevgiliniz olsa da olmasa da bu sürprizlerle dolu kampanya dönemini kaçırmayın!

Singles’ day kendinizi şımartmak için harika bir gündür! Bekarlar bu dönemde kendilerini mutlu etmek için kutlama yaparlar! Uzun zamandır almak istediğiniz ürünleri ve hediyeleri satın almaya çalışıyorsanız Bekarlar Günü’nü kaçırmayın. Singles'day de kampanyalar ve ürünler çok çabuk tükeniyor!

Singles’ day'in günü bile harika seçilmiştir. 11 Kasım, yani 11.11 : Yalnızca “tek” sayılar, yani kişinin bireyselliği olarak belirtilmiştir...Ayrıca "biricik" olmak da 11.11 sayısının kullanılmasına sebep olmuştur.

Bu kutlamanın aslı Çin'den geliyor. 1993 yılında öğrenciler kendi bekar günlerini kutlamaya karar verdi. Hem de sevgililer günü gibi bir şekilde! Tek bir buluşma yerine arkadaşlarınızla oyun, etkinlik, mutlu anlar ve en önemli hediyeler paylaşmak için Singles' Day var... Sonrasında yıllar içinde bu kutlama pek çok ülkeye yayıldı!