{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
ŞAMPUAN VE SAÇ KREMİ
ŞAMPUAN VE SAÇ KREMİ

BUMBLE & BUMBLE

Thickening Volume Shampoo

225 TL

8.5oz

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

PEACOCK SHAMPOO

235 TL

250 ml

İNCELE

MOROCCANOIL

Onarıcı İksir

529 TL

75 ml

İNCELE

DRUNK ELEPHANT

Wild Marula Tangle Spray

299 TL

120ml

İNCELE

KRISTIN ESS

Signature Saç Bakım Seti

239 TL 119.50 TL

3 pcs

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

REPAIR BLOW DRY 150ML/5FLOZ

249 TL

150 ml

İNCELE

SOL DE JANEIRO

BRAZILIAN JOIA ŞAMPUAN

279 TL

295 ML

İNCELE

IGK

JETLAG DRY SHMP 1.25OZ

209 TL 156.75 TL

96 ml

İNCELE

BRIOGEO

Curl Charisma

399 TL

177 ml

İNCELE

BRIOGEO

Farewell Frizz

369 TL

118 ml

İNCELE

BRIOGEO

Farewell Frizz

369 TL

236 ml

İNCELE

BRIOGEO

Farewell Frizz

319 TL

147 ml

İNCELE

KRISTIN ESS

CONDITIONER THE ONE MINI

89 TL 44.50 TL

59 ml

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

Bb Curl. Defining Cream

125 TL 'den başlayan fiyatlarla

60 ml

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

PEACOCK CONDITIONER

259 TL

200 ml

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

Bb. Curl Shampoo

235 TL

250 ml

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

Bb. Curl Re-activator

225 TL

250 ml

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

SURF FOAM WASH 250ML

225 TL

250 ml

İNCELE

PHIL SMITH

BIG IT UP! VOLUME BOOSTING CONDITIONER 250ml

106 TL

PHIL SMITH BIG IT UP CONDITIONER 250 ml

İNCELE

Şampuan ve Saç Kremi


Dış etkilere sürekli maruz kalan saçlar yıpranır ve özel ilgi gerektirir. Bakımlı, parlayan ve kökten uca kadar sağlıklı saçlar görünümünüzü olumlu etkiler. Temizleyen, nemlendiren, bakım yapan, hacim katan, saçın dalgalarını belirginleştiren, kolay taranmasını destekleyen ve daha pek çok saç bakımına katkı sağlayan özellikleri ile şampuan ve saç bakım kremleri, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçasını oluşturur. Sephora’da her saç tipine uygun olan şampuan ve saç kremi seçenekleri içerisinden siz de kendinize uygun özellikler taşıyan ürünleri seçerek sağlıklı ve güzel görünen saçlarla güne başlayın!


Saçlar folikül içerisindeki canlı hücrelerden oluşur ve daha sonra ölen bu hücreler de saç tellerini oluşturur. Saçların kökten uca kadar beslenmesinin gerekliliği, kullanılan saç bakım ve temizlik ürünlerinin özenli seçimi burada kendini gösterir. Sağlıklı kabul edilebilecek bir saç derisinde yaklaşık 100 bin adet saç teli vardır ve günde ortalama 100-150 tane saç telimizi de kaybederiz. Saç dökülmesi kadın erkek hepimizin çözüm aradığı bir konudur. Saç dökülmesinin genetik, hormonal, uygulanan bazı tedaviler, vitamin eksiklikleri, hamilelik, beslenme gibi pek çok nedeni bulunabilir. Ancak saç dökülmesini bakım sırasında yapılan bazı yanlışların da etkilediği önemli bir gerçektir.


Sephora'da bulunan pek çok şampuan içerisinden seçim yapmak artık çok kolay! Sephora, saçları besleyen ve dökülmeye karşı destek sağlayan pek çok şampuan alternatifi sunar. Saç köklerinin beslenmesini sağlayan, nefes alarak güçlenip canlanmasını destekleyen, saç dökülmesine iyi gelen şampuan seçenekleri inceleyerek saç tipinize uygun olan ürünü tercih edebilir, bu sayede sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.


Doğru Saç Tipi için Doğru Şampuan Şart


Saçınızın özelliklerini bilmek doğru şampuan seçiminin ilk adımıdır. Bu nedenle şampuan kişiye özel bir tercihtir. Evde ortak şampuan kullanımı bazen kolaylık sağlasa da, saç bakımı için yanlış bir karar vermenize neden olabilir. En iyi şampuan saçınıza uygun ve saç sağlığınızı destekleyecek olan şampuandır.


Saçlar özelliklerine göre; normal, kuru, ince telli, yağlı saç ve kepek sorunu olan saçlar olarak ana kategorilere ayrılır. Şampuan çeşitleri bu kategoriler dikkate alınarak hazırlanır. Kalın telli ve yoğun olan normal saçlar, saç diplerinde daha az yağ üretiminden kaynaklı kuru saçlar, hacimsiz görünen ince telli saçlar, saç diplerinde bulunan fazla keratin üretiminden kaynaklı kepekli saçlar ve her gün bakım gerektiren yağlı saçlar... Saç tipinizi bu seçenekler içerisinden doğru olarak belirlemeniz saç bakımında atılacak ilk ve en önemli adımı oluşturur. Invisibobble, Bumble&Bumble, Batiste, Marrakesh, Tangle Teezer, Phil Smith ve Amika gibi en popüler şampuan ve saç bakım ürünlerinin sunulduğu Sephora’da, saç tipinize uygun, saç sağlığınızı destekleyecek pek çok seçenek bulabilirsiniz.


Etkileyici Saçlar için En Popüler Markalar


Saçlarınızı sabah yıkayıp dışarıya çıkmış olabilirsiniz ancak yağlı saç tipine sahipseniz saçlarınız gün içerisinde söner ve güzel görünümünü kaybeder. Kuru şampuanlar saçta oluşan fazla yağ görünümünü ortadan kaldırarak temiz bir görünüm kazanmasını sağlarken saçlara güzel koku da verir. Batiste markası, 5 farklı koku seçeneği sunar. Böylece duş alamadığınızda akşam eğlenceye ya da gün içerisinde toplantınıza temiz görünümlü, güzel kokan hacimli saçlarınızla katılırsınız.


%100 vegan saç ürünlerine artık ulaşmanız çok kolay! Saç sağlığını desteklerken saça, insan sağlığına, doğaya zarar vermeyen, üretim ve kullanım aşamasında çevre ve canlıların sağlığını göz önünde bulunduran Marrekesh, doğal malzemeler ile üretilen, argan ve kenevir özleri barındıran arındırıcı ve besleyici şampuanları ve saç bakım kremleri ile %100 vegan seçenekler sunar. Bir diğer Sephora markası olan Phil Smith tarafından saçlarınızda profesyonel bir kalite performansı sağlamak amacı ile geliştirilen saç bakım ürünleri, 37 modelden oluşmaktadır ve 4 tane de kuru saç şampuanı içerir. Doğal içerikleri ile saçlarınızı beslerken saçlarınızda üstün bir performans sağlamayı hedefler.


Saçlarınızın bakımını tamamladıktan sonra sıra saçların taranması aşamasına geldiğinde de çözüm Sephora’da! Saçları keyifle taramaya yardımcı olan fırça Tangle Teezer ile saçlarınızı kopartmadan ve zarar vermeden tarayabilirsiniz. 5 çeşidi bulunan Tangle Teezer fırçaları, kuru yada ıslak saçta kullanılabilir.


Saç Bakım Kremleri ile Her Zaman Bakımlı Saç Uçları


Ölü proteinlerden oluşması ve kendini yenileme özelliği olmaması nedeni ile saçlar kurur ve kırılır. Saç bakım kremlerinin kullanım gerekliliği de bu nedenle önem taşır. Saç uçları her zaman daha çok bakım gerektirir. Sephora’da bulabileceğiniz saç kremi alternatifleri içerisinde Marrakesh saç bakım kremleri, yoğun olarak saçları nemlendirirken kolay taranmasını da destekler. Saçları onarır ve saç derisini güçlendirir. Besleyici bakım kremi kullanımı ile saçlar canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Saç bakım kremleri, saç uçlarının bakımı ve saçın tamamına masaj yaparak uygulanması ile saçınıza canlılık kazandırır.


Sağlıklı, ışıldayan, hacimli bir saç güne enerji ile devam etmenizi ve bu enerji ile her ortamda fark edilmenizi sağlar. Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan Sephora’da her saç tipine uygun şampuan ve saç bakım kremi seçenekleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz.


