{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
ŞAMPUAN VE SAÇ KREMİ
ŞAMPUAN VE SAÇ KREMİ

COLOR WOW

Dream Coat Spray

469 TL

200 ml

İNCELE

SOL DE JANEIRO

BRAZILIAN JOIA ŞAMPUAN

259 TL

295 ML

İNCELE

COLOR WOW

Dream Coat Spray

469 TL

200 ml

İNCELE

SOL DE JANEIRO

BRAZILIAN JOIA CONDITIONER

259 TL

295 ml

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

SURF FOAM WASH 250ML

225 TL

250 ml

İNCELE

COLOR WOW

Dream Filter

469 TL

200 ml

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

PIXIE POUF

225 TL

56 g

İNCELE

PHIL SMITH

BIG IT UP! VOLUME BOOSTING SHAMPOO 350ml

92 TL

PSMITH BIG IT UP SHAMPOO 350 ml

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

SURF CREME RINSE 250 ML

249 TL

250 ml

İNCELE

PHIL SMITH

SUPER SMOOTH CONDITIONER 250ml

106 TL

PHIL SMITH OH SO STRAIGHT COND 250 ml

İNCELE

PHIL SMITH

COCO-LICIOUS COCONUT OIL CONDITIONER 250ml

106 TL

PHIL SMITH COCO LICIOUS COND 250ML

İNCELE

SEPHORA COLLECTION

KURU ŞAMPUAN

Diğer seçenekleri keşfet

49.90 TL

Shampooing Sec Thé Vert - Rafraîchissant purifiant 75 ml

İNCELE

MERCI HANDY

DRY SHAMPOO NAMASTE

59 TL

100 ml

İNCELE

PHIL SMITH

HELLO MOISTURE NOURISHING REPAIR CONDITIONER 250ml

92 TL

PSMITH OH SO SMOOTH SHAMPOO 350ML 350 ml

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

BROWNISH HAIR POWDER 125GM/4.4OZ

295 TL

Cheveux Bruns - 125 g

İNCELE

PHIL SMITH

BIG IT UP! VOLUME BOOSTING CONDITIONER 250ml

106 TL

PHIL SMITH BIG IT UP CONDITIONER 250 ml

İNCELE

BUMBLE & BUMBLE

BLONDISH HAIR P 125GM/4.4OZ

295 TL

Cheveux Blonds - 125 g

İNCELE

Şampuan ve Saç Kremi


Dış etkilere sürekli maruz kalan saçlar yıpranır ve özel ilgi gerektirir. Bakımlı, parlayan ve kökten uca kadar sağlıklı saçlar görünümünüzü olumlu etkiler. Temizleyen, nemlendiren, bakım yapan, hacim katan, saçın dalgalarını belirginleştiren, kolay taranmasını destekleyen ve daha pek çok saç bakımına katkı sağlayan özellikleri ile şampuan ve saç bakım kremleri, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçasını oluşturur. Sephora’da her saç tipine uygun olan şampuan ve saç kremi seçenekleri içerisinden siz de kendinize uygun özellikler taşıyan ürünleri seçerek sağlıklı ve güzel görünen saçlarla güne başlayın!


Saçlar folikül içerisindeki canlı hücrelerden oluşur ve daha sonra ölen bu hücreler de saç tellerini oluşturur. Saçların kökten uca kadar beslenmesinin gerekliliği, kullanılan saç bakım ve temizlik ürünlerinin özenli seçimi burada kendini gösterir. Sağlıklı kabul edilebilecek bir saç derisinde yaklaşık 100 bin adet saç teli vardır ve günde ortalama 100-150 tane saç telimizi de kaybederiz. Saç dökülmesi kadın erkek hepimizin çözüm aradığı bir konudur. Saç dökülmesinin genetik, hormonal, uygulanan bazı tedaviler, vitamin eksiklikleri, hamilelik, beslenme gibi pek çok nedeni bulunabilir. Ancak saç dökülmesini bakım sırasında yapılan bazı yanlışların da etkilediği önemli bir gerçektir.


Sephora'da bulunan pek çok şampuan içerisinden seçim yapmak artık çok kolay! Sephora, saçları besleyen ve dökülmeye karşı destek sağlayan pek çok şampuan alternatifi sunar. Saç köklerinin beslenmesini sağlayan, nefes alarak güçlenip canlanmasını destekleyen, saç dökülmesine iyi gelen şampuan seçenekleri inceleyerek saç tipinize uygun olan ürünü tercih edebilir, bu sayede sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.


Doğru Saç Tipi için Doğru Şampuan Şart


Saçınızın özelliklerini bilmek doğru şampuan seçiminin ilk adımıdır. Bu nedenle şampuan kişiye özel bir tercihtir. Evde ortak şampuan kullanımı bazen kolaylık sağlasa da, saç bakımı için yanlış bir karar vermenize neden olabilir. En iyi şampuan saçınıza uygun ve saç sağlığınızı destekleyecek olan şampuandır.


Saçlar özelliklerine göre; normal, kuru, ince telli, yağlı saç ve kepek sorunu olan saçlar olarak ana kategorilere ayrılır. Şampuan çeşitleri bu kategoriler dikkate alınarak hazırlanır. Kalın telli ve yoğun olan normal saçlar, saç diplerinde daha az yağ üretiminden kaynaklı kuru saçlar, hacimsiz görünen ince telli saçlar, saç diplerinde bulunan fazla keratin üretiminden kaynaklı kepekli saçlar ve her gün bakım gerektiren yağlı saçlar... Saç tipinizi bu seçenekler içerisinden doğru olarak belirlemeniz saç bakımında atılacak ilk ve en önemli adımı oluşturur. Invisibobble, Bumble&Bumble, Batiste, Marrakesh, Tangle Teezer, Phil Smith ve Amika gibi en popüler şampuan ve saç bakım ürünlerinin sunulduğu Sephora’da, saç tipinize uygun, saç sağlığınızı destekleyecek pek çok seçenek bulabilirsiniz.


Etkileyici Saçlar için En Popüler Markalar


Saçlarınızı sabah yıkayıp dışarıya çıkmış olabilirsiniz ancak yağlı saç tipine sahipseniz saçlarınız gün içerisinde söner ve güzel görünümünü kaybeder. Kuru şampuanlar saçta oluşan fazla yağ görünümünü ortadan kaldırarak temiz bir görünüm kazanmasını sağlarken saçlara güzel koku da verir. Batiste markası, 5 farklı koku seçeneği sunar. Böylece duş alamadığınızda akşam eğlenceye ya da gün içerisinde toplantınıza temiz görünümlü, güzel kokan hacimli saçlarınızla katılırsınız.


%100 vegan saç ürünlerine artık ulaşmanız çok kolay! Saç sağlığını desteklerken saça, insan sağlığına, doğaya zarar vermeyen, üretim ve kullanım aşamasında çevre ve canlıların sağlığını göz önünde bulunduran Marrekesh, doğal malzemeler ile üretilen, argan ve kenevir özleri barındıran arındırıcı ve besleyici şampuanları ve saç bakım kremleri ile %100 vegan seçenekler sunar. Bir diğer Sephora markası olan Phil Smith tarafından saçlarınızda profesyonel bir kalite performansı sağlamak amacı ile geliştirilen saç bakım ürünleri, 37 modelden oluşmaktadır ve 4 tane de kuru saç şampuanı içerir. Doğal içerikleri ile saçlarınızı beslerken saçlarınızda üstün bir performans sağlamayı hedefler.


Saçlarınızın bakımını tamamladıktan sonra sıra saçların taranması aşamasına geldiğinde de çözüm Sephora’da! Saçları keyifle taramaya yardımcı olan fırça Tangle Teezer ile saçlarınızı kopartmadan ve zarar vermeden tarayabilirsiniz. 5 çeşidi bulunan Tangle Teezer fırçaları, kuru yada ıslak saçta kullanılabilir.


Saç Bakım Kremleri ile Her Zaman Bakımlı Saç Uçları


Ölü proteinlerden oluşması ve kendini yenileme özelliği olmaması nedeni ile saçlar kurur ve kırılır. Saç bakım kremlerinin kullanım gerekliliği de bu nedenle önem taşır. Saç uçları her zaman daha çok bakım gerektirir. Sephora’da bulabileceğiniz saç kremi alternatifleri içerisinde Marrakesh saç bakım kremleri, yoğun olarak saçları nemlendirirken kolay taranmasını da destekler. Saçları onarır ve saç derisini güçlendirir. Besleyici bakım kremi kullanımı ile saçlar canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Saç bakım kremleri, saç uçlarının bakımı ve saçın tamamına masaj yaparak uygulanması ile saçınıza canlılık kazandırır.


Sağlıklı, ışıldayan, hacimli bir saç güne enerji ile devam etmenizi ve bu enerji ile her ortamda fark edilmenizi sağlar. Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan Sephora’da her saç tipine uygun şampuan ve saç bakım kremi seçenekleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz.


