AHA and Zinc Serum - Arındırıcı Saç Derisi Serumu

0 Ürün Yorumu
AHA and Zinc Serum - Arındırıcı Saç Derisi Serumu
529 TL (1)
Saç derinizi günden güne arındırmak için AHA ve çinko ile zenginleştirilmiş bir serum! - Saç tipi: T ... Devamını oku

529 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
566148
 • tab description Ürün Açıklaması

  Saç derinizi günden güne arındırmak için AHA ve çinko ile zenginleştirilmiş bir serum!
  - Saç tipi: Tüm saç tipleri
  - Saç sorunu:Yağlı saç
  - Vurgulanan içerikler:
  Saç derisini eksfoliye ettiği bilinen AHA'lar
  Arındırıcı etkisiyle bilinen çinko

  %96 oranında doğal kaynaklı bileşenlerle yapılan bu SEPHORA COLLECTION serum, yağlı saç derisini eksfoliye eder, arındırır ve yeniden dengeler. 4 haftalık kullanımdan sonra aşırı sebum düzenlenir ve saç daha uzun süre temiz kalır.

  Serumunuzdaki bilinen süper bileşenler:
  Bu Arındırıcı Saç Derisi Serumu, saç derisini pul pul döktüğü bilinen doğal kaynaklı AHA'lar ve arındırıcı etkisiyle bilinen doğal kaynaklı çinko ile formüle edilmiştir.

  Klinik olarak kanıtlanmış arındırıcı serum:
  %96 oranında doğal kaynaklı bileşenlerle yapılan bu Arındırıcı Saç Derisi Serumu'nun tüm saç tipleri için uygun olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu saç serumunun kalıcı formülü, kullanımı keyifli hale getirir.

  Arındırıcı Saç Derisi Serumumuzun şişesi daha sorumlu bir yaklaşım kullanılarak geliştirilmiştir:
  AMBALAJ TAAHHÜTLERİMİZ: Şişe %40 oranında geri dönüştürülmüş cam içerir ve kendisi de geri dönüştürülebilir camdan yapılmıştır. Kutu, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan üretilen kartondan yapıldı ve bitkisel kökenli mürekkeplerle basıldı.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Arındırıcı Saç Derisi Serumumuzu kullanmanın en iyi zamanı ve yolu nedir?
  Tercihen akşamları kuru veya ıslak saç derisine günde bir kez uygulayın. Ürünü masaj yapın ve saç derisine dağıtın. Durulamaya gerek yok.
 • tab ingredients İçerik
  AQUA (WATER),ALCOHOL DENAT.,LACTIC ACID,POLYSORBATE 20,BETAINE,PANTHENOL,ZINC PCA,SODIUM HYDROXIDE,CITRIC ACID,ERYTHRITOL,SODIUM BENZOATE,PARFUM (FRAGRANCE),LIMONENE.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection