Yuza Super Sérum Yuza Super Sérum

Erborian'da, Erborian markası, geride bıraktığı Kore süper bileşenlerine o kadar çok güveniyor ki. ... Devamını oku
589 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

560416
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  Erborian'da, Erborian markası, geride bıraktığı Kore süper bileşenlerine o kadar çok güveniyor ki. %80 .Anti-oksidan özelliği ile bilinen C vitamini ile zenginleştirilmiş YUZA SÜPER SERUM; karşılaştırılabilir ultra hafif bir dokuda taze sıkılmış bir Yuzu suyu olan bu serum, cildi besler ve kurumasını önler. Objektif olarak canlanmış bir cilt: daha güçlü, daha güzel ve ışıltılı gibi! 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Günlük bakım rutininizden önce sabah ve akşam yüzünüze uygulayın.
  İlk kullanım esnasında, ürünü aktifleştirmek için pompaya birkaç kez basın. Yapısı Yuzu Suyu gibi likit olduğundan pompayı elinize yakın bir şekilde aktive edin.

  Yüksek oranda doğal kökenli bileşen içermesi nedeniyle formülün rengi zamanla değişebilir.
  Bu durum, ürünün etki derecesini veya kalitesini hiçbir şekilde etkilemez.
 • tab ingredients İçerik
  CITRUS JUNOS FRUIT WATER , PROPANEDIOL , GLYCERIN , 1,2,HEXANEDIOL , METHYL GLUCETH,20 , BUTYLENE GLYCOL , INULIN , CITRUS JUNOS FRUIT EXTRACT , ASCORBYL GLUCOSIDE , AQUA/WATER , SODIUM CITRATE , OCTYLDODECETH,16 , HYDROXYETHYLCELLULOSE , CITRIC ACID , ETHYLHEXYLGLYCERIN , POLYSORBATE 60 , DISODIUM PHOSPHATE , SODIUM PHOSPHATE , PARFUM/FRAGRANCE , LIMONENE – LINALOOL
 • Ürün Yorumları

Erborian cilt bakım markası « Herbes d’Orient », geleneksel farmakope listesindeki bitkilerin etkinliğini Kore formülasyon teknolojileriyle birleştirir. Erborian, cilt bakımı ile makyaj arasındaki kesişim noktasını göz önünde bulundurarak ikonik BB krem ​​ve CC krem ​​gibi hibrit ürünler tasarlamıştır. Bu ürünler, markanın kesin ve apaçık olan bir arzusunu gerçekleştirmeye yöneliktir: Tüm kadınların mükemmel bir cilt görünümüne kavuşmalarını sağlamak.