Yuza Super Serum - Besleyici Serum

0 Ürün Yorumu
Yuza Super Serum - Besleyici Serum
1.589 TL (1)
Erborian'da, Erborian markası, geride bıraktığı Kore süper bileşenlerine o kadar çok güveniyor ki. ... Devamını oku

1.589 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
560416
 • tab description Ürün Açıklaması

  Erborian'da, Erborian markası, geride bıraktığı Kore süper bileşenlerine o kadar çok güveniyor ki. %80 .Anti-oksidan özelliği ile bilinen C vitamini ile zenginleştirilmiş YUZA SÜPER SERUM; karşılaştırılabilir ultra hafif bir dokuda taze sıkılmış bir Yuzu suyu olan bu serum, cildi besler ve kurumasını önler. Objektif olarak canlanmış bir cilt: daha güçlü, daha güzel ve ışıltılı gibi! 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Günlük bakım rutininizden önce sabah ve akşam yüzünüze uygulayın.
  İlk kullanım esnasında, ürünü aktifleştirmek için pompaya birkaç kez basın. Yapısı Yuzu Suyu gibi likit olduğundan pompayı elinize yakın bir şekilde aktive edin.

  Yüksek oranda doğal kökenli bileşen içermesi nedeniyle formülün rengi zamanla değişebilir.
  Bu durum, ürünün etki derecesini veya kalitesini hiçbir şekilde etkilemez.
 • tab ingredients İçerik
  CITRUS JUNOS FRUIT WATER , PROPANEDIOL , GLYCERIN , 1,2,HEXANEDIOL , METHYL GLUCETH,20 , BUTYLENE GLYCOL , INULIN , CITRUS JUNOS FRUIT EXTRACT , ASCORBYL GLUCOSIDE , AQUA/WATER , SODIUM CITRATE , OCTYLDODECETH,16 , HYDROXYETHYLCELLULOSE , CITRIC ACID , ETHYLHEXYLGLYCERIN , POLYSORBATE 60 , DISODIUM PHOSPHATE , SODIUM PHOSPHATE , PARFUM/FRAGRANCE , LIMONENE – LINALOOL
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Erborian cilt bakım markası « Herbes d’Orient », geleneksel farmakope listesindeki bitkilerin etkinliğini Kore formülasyon teknolojileriyle birleştirir. Erborian, cilt bakımı ile makyaj arasındaki kesişim noktasını göz önünde bulundurarak ikonik BB krem ​​ve CC krem ​​gibi hibrit ürünler tasarlamıştır. Bu ürünler, markanın kesin ve apaçık olan bir arzusunu gerçekleştirmeye yöneliktir: Tüm kadınların mükemmel bir cilt görünümüne kavuşmalarını sağlamak.