YEŞİL ÇAY EL KREMİ YEŞİL ÇAY EL KREMİ

Shea yağı, Argan yağı, badem özleriyle zenginleştirilmiş mineral yağ ve paraben içermeyen özel form ... Devamını oku
 • 30ML
  85 TL
  283,33 TL / 100ml
85 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537130
 • tab description Ürün Açıklaması

  Shea yağı, Argan yağı, badem özleriyle zenginleştirilmiş mineral yağ ve paraben içermeyen özel formülü sayesinde, cildi dış etkenlerden koruyup cilt bariyerini güçlendirirken;   cildi besleyerek, nemlendir. Elde oluşan kuruluk ve çatlaklar için ideal bir bakımdır ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Yeşil çayın adeta duyularınıza detoks yapan rahatlatıcı kokusu sayesinde el bakımınızı daha keyifli bir hale getirir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  El kreminizden ufak bir miktarı ellerinizin arkasına ve gerekiyorsa içerisine uygulayın. Krem cildiniz tarafından emilene kadar el ve parmaklarınıza masaj yapabilirsiniz.
 • tab olfactory Koku notaları
  NOTALAR: Yeşil çay, Bergamot, Aromatik/Bitkisel notalar, Beyaz çiçekler, Sandal ağacı, Beyaz misk, Sedir ağacı.
 • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.