Y ROLL ON

Y'nin bağımlılık tazeliği ile cömertçe infüze edilen bu çubuk deodorant, gün boyu etkili bir koruma ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

426851
PROPYLENE GLYCOL - AQUA/ WATER - GLYCERIN - SODIUM STEARATE - PEG-4 - STEARETH-100 - PARFUM/ FRAGRANCE - CAPRYLYL GLYCOL - SODIUM HYDROXIDE - TETRASODIUM EDTA - LINALOOL - LIMONENE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - COUMARIN - CITRONELLOL - GERANIOL - CITRAL, (F.I.L, B215440/1)Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab description Ürün Açıklaması

  Y'nin bağımlılık tazeliği ile cömertçe infüze edilen bu çubuk deodorant, gün boyu etkili bir koruma sağlar. Bu ultra yumuşak ve alkolsüz formül cildi rahat ve ferah bırakır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Deodorant kapağını açarak, tüpün altındaki bölümü çeviriniz. Bir miktar ürünü dışarı çıkartarak, temiz koltuk altına sürünüz.
 • tab ingredients İçerik
  PROPYLENE GLYCOL - AQUA/ WATER - GLYCERIN - SODIUM STEARATE - PEG-4 - STEARETH-100 - PARFUM/ FRAGRANCE - CAPRYLYL GLYCOL - SODIUM HYDROXIDE - TETRASODIUM EDTA - LINALOOL - LIMONENE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - COUMARIN - CITRONELLOL - GERANIOL - CITRAL, (F.I.L, B215440/1)  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Yves Saint Laurent Beauty, Paris modasının en uçarı imzasıdır. Kuralları unutun. Düzeni tersine çevirin. İçgüdülerinizi takip edin. YSL Beauty ile güzellik bir tavır, oyun ve baştan çıkarmanın bir yolu haline gelir.