Volumizing Blow Dry Mist - Fön Spreyi

0 Ürün Yorumu
Volumizing Blow Dry Mist - Fön Spreyi
1.290 TL (1)
Algılanamaz bir his uyandıran, inşa edilebilir bir formüle sahip fön güçlendirici. Her saç tipi. Her ... Devamını oku

1.290 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
692257
 • tab description Ürün Açıklaması

  Algılanamaz bir his uyandıran, inşa edilebilir bir formüle sahip fön güçlendirici. Her saç tipi. Her stil. Dokunulacak kadar yumuşak ve sağlıklı görünen mükemmel fönünüzü elde etmek için onu nasıl kullanacağınızı seçin.

  Gevrek, sert veya yapışkan kalıntı bırakmadan hem ıslak hem de kuru saç üzerinde çalışır

  Patentli OLAPLEX Bond Building Technology™ ile sağlıklı görünen saçlar için şekillendirirken saç onarımını destekler.

  Fönleme süresini hızlandırmak ve şekillendirme hasarını önlemeye yardımcı olmak için neme dayanıklı ve ısıya karşı koruyucu.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Temiz, nemli saça kökten uca bol miktarda püskürtün.
  2. Fön çekerken, daha fazla vücut ve zıplama için saçı baştan uzağa doğru yönlendirin.

  2. gün saçı canlandırmak için, kuru saça köklere odaklanarak Hacim Veren Fön Mist uygulayın. Kururken kökleri kaldırmak için yuvarlak bir fırça kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  EAU (AQUA/EAU), EXTRAIT DE PHYLLOSTACHYS BAMBUSOIDES, PEPTIDE DE PISUM SATIVUM (POIS), MALTODEXTRINE, MALTODEXTRINE/VP COPOLYMER, PVP, POLYSORBATE 20, FRAGRANCE (PARFUM), EXTRAIT DE FRUIT D'ARTOCARPUS HETEROPHYLLUS, BENZOATE DE SODIUM, BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, METABISULFITE DE SODIUM, SORBATE DE POTASSIUM, PHYTATE DE SODIUM, FILTRAT DE FERMENT DE RACINE DE LEUCONOSTOC/RADIS, FERMENT DE LACTOBACILLE, ETHYLHEXYLGLYCERINE, PHENOXYETHANOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, CITRAL, LINALOL, CITRONELLOL.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Kimya bölümünde doktora yapan iki öğrenci tarafından geliştirilen Olaplex, saçların yeniden yapılandırılmasına ve boya, ısı vb. faktörler nedeniyle zarar görmesini engellemeye yardımcı olan bir saç bakım markasıdır. Olaplex, saç kökleri de dâhil olmak üzere bütün saç üzerinde etki göstererek tüm saç tiplerine hitap eder.