Veil Mineral Primer Veil Mineral Primer

Hafif dokuda, çok amaçlı, yağ içermeyen baz kızarıklığı gizler, gözeneklerin, ince çizgilerin ve kır ... Devamını oku
369 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

291406
 • tab description Ürün Açıklaması

  Hafif dokuda, çok amaçlı, yağ içermeyen baz kızarıklığı gizler, gözeneklerin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Taze bir cilde sahip olmanızı sağlar.

  Nasıl kullanılır?
  1. Temizlenmiş cildinize kapatıcı, fondöten ve pudradan önce Base Veil Mineral uygulayın.
  2. İstediğiniz fondöteni uygulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  >Hafif dokuda, çok amaçlı, yağ içermeyen baz kızarıklığı gizler, gözeneklerin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
 • tab ingredients İçerik
  CYCLOPENTASILOXANE, ISODODECANE, POLYSILICONE-11, ZINC OXIDE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, TITANIUM DIOXIDE, PEG-10 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, STEARIC ACID, ALUMINA.  ""

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Hourglass bilimin, güzelliğin ve lüksün devrim niteliğindeki kesişim noktasında konumlanmıştır. Marka, öncü formülasyonları, teknolojik yenilikleri ve baştan yaratma konusundaki vazgeçilmez adanmışlığı ile tanınır.
Cilt ürünleri, büyüleyici derecede güzel bir cilde kavuşmayı sağlamak için var olan en yenilikçi aktif bileşenlerle formüle edilmiştir. Duyulara hitap eden dokuları, modern renk koleksiyonları ve şık ambalajlarla farkını ortaya koyan Hourglass, sanatı teknolojinin en ileri noktasına taşır.