UV Expert BB Complete 1 SPF 50+ - Çok Yönlü Koruma Kremi

0 Ürün Yorumu
UV Expert BB Complete 1 SPF 50+ - Çok Yönlü Koruma Kremi
2.100 TL (1)
UV EXPERT BB Complete 1, cildinizin UV ışınları ve şehir kirliliği gibi çevresel faktörlere karşı ... Devamını oku

2.100 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
505528
 • tab description Ürün Açıklaması

  UV EXPERT BB Complete 1, cildinizin UV ışınları ve şehir kirliliği gibi çevresel faktörlere karşı savaşmasına yardımcı olan çok yönlü koruma kremidir.  Cildi kaplayan teknolojisiyle cilt tonunun  daha aydınlık ve eşit görünmesini sağlar. 1 numaralı ton, aydınlık bir cilt tonu sunar. 

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Günlük cilt bakım rutininizin son adımı veya makyajın ilk adımı olarak yüzünüze ve boynunuza eşit miktarda uygulayın.

 • tab ingredients İçerik
  EDELWEISS : AQUA / SU , ETİLHEXİL METOKSİSİNNAMAT , CI 77891 / TİTANYUM DİOKSİT , GLİSERİN , DİMETİKON , DROMETRİZOL TRISİLOKSAN , TEREPHTHALİDEN DİKAMFOR SÜLFONİK ASİT , TİTANYUM DİOKSİT , PROPİLEN GLİKOL , İzosetil stearat , ALKOL DENAT. , TRİETANOLAMİN , STEARİK ASİT , POTASYUM SETİL FOSFAT , CI 77491, CI 77492, CI 77499 / DEMİR OKSİTLER , CI 77163 / BİSMUTH OKSİKLORÜR , CI 42090 / BLUE 1 GÖL , CI 45410 / KIRMIZI 28 GÖL , CI 15850 / REDOL ÇİÇEK/YAPRAK ÖZÜ , KAPRİLİL GLİKOL , KARBOMER , AKRİLAMİD/SODYUM AKRİLOİLDİMETİLTAURAT KOPOLİMER , MİRİSTİK ASİT , SORBİTAN OLAT , SORBİTOL , MORINGA OLEIFERA TOHUM ÖZÜ , BİS-ETİLHEKSİLOKSİFENOL METOKSİFENİL TRİAZİN ,DİSODİUM EDTA ,ROSA GALLOSPHA FLOWER ,ROSA GALLOSPHICA ÇİÇEK SETİL ALKOL , BHT , SİTRİK ASİT , METİKON , POTASYUM SORBAT , ALÜMİNYUM HİDROKSİT , GLİSERİL STEARAT , PARFUM / KOKU
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Güzellik, Lancôme'in kadınlara sunduğu bir gül. Kadınların güzelliği görünüşün ötesine geçer. Cildin bir hissi, tüm duyuların uyanışı, kalp, beden ve ruh arasındaki bir uyumun yansımasıdır. Her kadının güzelliğine ve her kadına en iyi bilimsel yeniliklerimizi sunarak çiçeklenme özgürlüğüne sahip olmak istediğimize inanıyoruz. Lancôme için, yarının güzelliği canlı, cömert, çoğul olacak.