TUSCAN LEATHER ALL OVER BODY SPRAY TUSCAN LEATHER ALL OVER BODY SPRAY

UYUMLU. BİRİNCİL. AŞIRI.,TOM FORD'UN DERİLERE OLAN AŞKINDAN İLHAM ALINDI. TUSCAN LEATHER DERİNİN ... Devamını oku
 • 150 ML
  1.045 TL
  696,67 TL / 100ml
  Tükendi
1.045 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

402426
 • tab description Ürün Açıklaması

  UYUMLU. BİRİNCİL. AŞIRI.,TOM FORD'UN DERİLERE OLAN AŞKINDAN İLHAM ALINDI. TUSCAN LEATHER DERİNİN HAYVANSI, ASİ KOKUSUNU VE PÜRÜZSÜZ KALİTESİNİ YANSITIYOR. GECE AÇAN YASEMİN VE SİYAH SÜET İSE BU PARFÜME FARKLI VE MODERN BİR BOYUT KAZANDIRIYOR.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Parfümü direkt olarak temiz cildinize 15-20 cm uzaklığından sıkın ve kendiliğinden kurumasını bekleyin.
 • tab ingredients İçerik
  Dimethyl Ether, Water\Aqua\Eau, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Linalool, Limonene, Tocopherol * Cette liste d'ingrédients peut faire l'objet de modifications, les clients sont priés de consulter l'emballage du produit pour obtenir la liste la plus récente.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Tom Ford'un kaliteli deri ve şehvetli doku sevgisinden esinlenen bu parfüm derinin vahşi kokusunu ve sakinleştirici niteliklerini yakalıyor. Gece açan yasemin ve siyah süet, hem ham hem de seçkin biçimde kendine özgülük ve modernlik katıyor.
 • Ürün Yorumları

Tom Ford, zamanının en büyük tasarımcılarından biridir. 21. yüzyılın ilk lüks markası olması kararlılığıyla, 2005 yılında Tom Ford markasını yarattı. Aksesuar, gözlük, güzellik, erkek ve kadın moda koleksiyonlarının ortak noktası; modern ve tutkulu bir zarafete, olağanüstü bir yeteneğe ve kişiselleştirilmiş kusursuz bir hizmete sahip olmaktır.