Terre D'Hermès Terre D'Hermès

Gün boyu rahatlık ve zindelik hissi için cilde koruma, tazelik ve yumuşaklık sağlayan kokulu formül. ... Devamını oku
870 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

139329
 • tab description Ürün Açıklaması

  Gün boyu rahatlık ve zindelik hissi için cilde koruma, tazelik ve yumuşaklık sağlayan kokulu formül. Terre d Hermès ile kendinizi parfümlemenin başka bir yolu.Terre d' Hermès, insanın toprakla ilişkisini, doğa ve elementlerle olan mütevazi ve uyumlu diyalogunu anlatıyor. Terre d Hermès, insanı kökenlerine, yaratıcı gücünün kaynaklarına bağlayan parfümdür.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene 15-20cm mesafeden uygulanır.
 • tab ingredients İçerik
  Alcohol, Aqua (Water), Propylene Glycol, Parfum (Fragrance), Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Bht, Ethylhexyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, Geraniol, Citral.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Greyfurt, Sedir, Çakmaktaşı
 • Ürün Yorumları

Hermès’in geçmişinde 1930'lu yıllardan beri yer alan Parfüm, 1951'den itibaren bir meslek haline geldi. Bir zanaatkar ve sanatçı yaklaşımıyla yönetilen Hermès Parfümeri, bugün Christine Nagel tarafından temsil edilen özel bir parfümeridir. Özgür, cesur, çağdaş ve zarif Hermès Parfümeri bir stili, bir yaşam tarzını ve bir kişiliği yansıtır.Hermès’i keşfedin!