Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation

0 Ürün Yorumu
Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation
1.970 TL (1)
Cilde aktif bir şekilde uyum sağlayan ve doğal bir görünüm için gün boyu kendini yenileyebilen hafif ... Devamını oku

1.970 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
506364
 • tab description Ürün Açıklaması

  Cilde aktif bir şekilde uyum sağlayan ve doğal bir görünüm için gün boyu kendini yenileyebilen hafif yapılı, uzun süre kalıcı, pudra- fondötendir.İçerisinde bulunan ActiveForceTM teknolojisi sayesinde suya,tere ve neme dayanıklıdır.24 saat dayanıklı olmasının yanı sıra 8 saat boyunca ciltte yağ kontrolünü sağlar ve yüzde parçalanma yapmaz. Doğal görünüm için bu muhteşem kremsi pudrayı hem kuru hem ıslak olarak kullanabilirsiniz. Özel çift taraflı süngeri pudrayı ideal miktarda almak için tasarlanmıştır.Islak uygulama için siyah tarafı kuru uygulama için ise beyaz tarafı kullanınız.

  Islak uygulama için; Süngeri suyla ıslatın. Fazla ıslak olmayacak hafif nemli olacak. Ürünü az miktarda alabilmeniz için süngerin beyaz tarafını kullanın, Tampon hareketleri yaparak uygulayın.

  Kuru uygulama için; Ürünü az miktarda alabilmeniz için süngerin beyaz tarafını kullanın. Yüzünüzün ortasından başlayıp dışa doğru uygulamaya devam edin. Gereken yerlerde daha iyi kapatıcılık için hafif tampon hareketler ile uygulama yapınız.

   

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Bu pudra fondöten, hafif ve orta dereceli kapatıcılık sağlamak için özel olarak tasarlanmış profesyonel kalitedeki 2'si 1 arada sünger aplikatör ile birlikte gelir. Kadife makyaj süngerini andıran bir dokuya sahip olan beyaz tarafı kuru olarak kullanılır.
  Pigmentleri yüzünüzün ortasından dışa doğru dağıtın.
  Daha sonra daha fazla kapatıcılık gerektiren bölgelerinize küçük vuruşlar hâlinde uygulayın.
  Süngerimsi siyah tarafı nemlendirin ve pudrayı tüm yüzünüze eşit şekilde sürmeden önce iyice sıkın.
  Düzenli bir şekilde dağıtılmış bir etki için HANATSUBAKI HAKE Pürüzsüzleştirici Yüz Fırçası yardımıyla pudrayı süpürün veya daha yarı saydam bir bitiş için MARU FUDE Çok Amaçlı Yüz Fırçasını ıslak olarak kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  TALCï½¥SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITEï½¥TITANIUM DIOXIDE (CI 77891)ï½¥ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATEï½¥IRON OXIDES (CI 77492)ï½¥ZINC OXIDEï½¥DIPHENYL DIMETHICONE/VINYL DIPHENYL DIMETHICONE/SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMERï½¥BORON NITRIDEï½¥NYLON-12ï½¥HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMERï½¥CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDEï½¥STEAROXYMETHICONE/DIMETHICONE COPOLYMERï½¥DIMETHICONEï½¥MICAï½¥IRON OXIDES (CI 77491)ï½¥DIPHENYLSILOXY PHENYL TRIMETHICONEï½¥ZINC MYRISTATEï½¥PCA DIMETHICONEï½¥IRON OXIDES (CI 77499)ï½¥AMODIMETHICONEï½¥PHENOXYETHANOLï½¥MAGNESIUM STEARATEï½¥STEARIC ACIDï½¥POLYMETHYLSILSESQUIOXANEï½¥ALUMINUM HYDROXIDEï½¥DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMERï½¥CHLORPHENESINï½¥ETHYLHEXYLGLYCERINï½¥POLYSILICONE-2ï½¥LITHIUM MAGNESIUM SODIUM SILICATEï½¥SILICAï½¥GLYCERINï½¥HYDROGEN DIMETHICONEï½¥WATER(AQUA/EAU)ï½¥NACRE POWDERï½¥BUTYLENE GLYCOLï½¥BHTï½¥MAGNESIUM ALUMINOMETASILICATEï½¥POLYQUATERNIUM-51ï½¥TOCOPHEROLï½¥SODIUM ACETYLATED HYALURONATEï½¥THYMUS SERPYLLUM EXTRACTï½¥ISODODECANEï½¥PEG/PPG-19/19 DIMETHICONEï½¥HYDROGENATED POLYISOBUTENEï½¥TRIMETHYLSILOXYSILYLCARBAMOYL PULLULANï½¥
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

1872 yılında kurulan Shiseido markası, 140 seneyi aşan bilgeliği ile dünyanın dört bir yanına eşsiz bir güzellik tanımı sunuyor. Shiseido Japon güzelliğinden esinlenerek paylaşım ve empatiyle beslenen güçlü ve pozitif bir güzellik ortaya çıkarırken aynı zamanda güzellik nerede olursa olsun onu bulup tüm dünya ile paylaşıyor.