Super Aqua Lotion Super Aqua Lotion

Super Aqua-Lotion, cilde sağlıklı bir ışıltı getiren ferahlatıcı, ipeksi bir dokuya sahip ... Devamını oku
1.100 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

469957
 • tab description Ürün Açıklaması

  Super Aqua-Lotion, cilde sağlıklı bir ışıltı getiren ferahlatıcı, ipeksi bir dokuya sahip nemlendirici bir losyondur.Super Aqua Lotion ile cilt,canlanmış, dolgun ve pürüzsüz görünür.Aquacomplex Advanced, cildin anında kendini rehidrate etmesini sağlamak için cildin kalbine su akışını destekleyen en yeni cilt bakım teknolojisidir . Gün geçtikçe, nemlendirilmiş cilt, cildin yaşlanmasının önemli bir nedeni olan gelecekteki dehidrasyon riskine karşı korunur.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Her sabah ve akşam uygulayın, yüz ve boyun bölgenize uygulayabilirsiniz.
 • tab ingredients İçerik
  -Aquacomplex Advanced Technology: Enables the skin to instantly rehydrate itself.
  -Hyaluronic Acid: Provides hydrating properties to help retain moisture in the skin.
 • Ürün Yorumları

1828'den beri, Guerlain araştırıyor, Guerlain yenileniyor, Guerlain yüceliyor. Cesur yaratıcılar, efsanevi kreasyonlar, aktarılan ve sürdürülen bilgi birikimleri. Güzellik Kültürü önem kazanıyor. Her geçen gün, Guerlain kadınları yüceltmek için çalışır. Eğlenceli ve ışıltı saçan bir güzellik vaadi, tek bir yerde birleşen bir felsefe: Maison Guerlain du 68, Champs-Elysées.