Spray Fixateur Makyaj Sabitleştirici Spray

SEPHORA COLLECTION makyaj sabitleyici spreyi keşfedin, 16 saat kalıcı  ve canlandırıcı.Kusursuz ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

481854
GOOD FOR
AQUA (WATER) , ALCOHOL DENAT. , PVP , PROPANEDIOL , 1,2-HEXANEDIOL , CAPRYLYL GLYCOL , GLYCERIN , PANTHENOL , PANAX GINSENG ROOT EXTRACT , SODIUM HYDROXIDE , CITRIC ACID , SODIUM BENZOATE , POTASSIUM SORBATE , SODIUM CARBONATE.
  • tab description Ürün Açıklaması

    SEPHORA COLLECTION makyaj sabitleyici spreyi keşfedin, 16 saat kalıcı  ve canlandırıcı.Kusursuz bir makyaj sabitleyic. iGerçek bir koruyucu  olan bu makyaj sabitleyici sprey, makyajınızın performansını artırır ve kalıcılığını 16 saate kadar uzatır (1). Isıya ve neme dayanıklı hale getiren koruyucu bir örtü oluşturur. Gün boyunca bu makyaj sabitleyici, gözeneklere, ince çizgilere geçmesini önler ve gereken rötuş sayısını azaltır. Sonuç: makyajınız her koşulda mükemmel kalır.Makyajı sabitleyen ve tazelik veren bir sprey SEPHORA COLLECTION makyaj sabitleyici sprey, enerji verici özellikleriyle bilinen Ginseng özü ile zenginleştirilmiştir. Rötuşlar için uygulanan makyaj sabitleyici sprey, makyajın ışıltısını yeni uygulanmış gibi tazeler ve canlandırır. Böylece makyaj tüm gün taze kalır.Bu makyaj sabitleyici spreyin ultra ince formülü, makyajınızı bozmadan kolayca uygulanır. Pompası, homojen bir uygulama ve malzeme etkisi olmayan bir sonuç için ultra ince bir sis bırakır.Gerçekten her şeye sahip bir makyaj sabitleme spreyi.%95 doğal kaynaklı içerik.

  • tab ingredients İçerik
    AQUA (WATER) , ALCOHOL DENAT. , PVP , PROPANEDIOL , 1,2-HEXANEDIOL , CAPRYLYL GLYCOL , GLYCERIN , PANTHENOL , PANAX GINSENG ROOT EXTRACT , SODIUM HYDROXIDE , CITRIC ACID , SODIUM BENZOATE , POTASSIUM SORBATE , SODIUM CARBONATE.
  • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection