Sports Invisible Protective Mist SPF50+

Shiseido Sports Invisible Protective Mist SPF50+, en aktif sporu yaparken dahi taze hissetmenizi sa ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

480020
 • tab description Ürün Açıklaması

  Shiseido Sports Invisible Protective Mist SPF50+, en aktif sporu yaparken dahi taze hissetmenizi sağlayan, çok yüksek koruma faktörüne (SPF50+) sahip ultra hafif yapılı yüz ve vücut için suya ve tere dayanıklı güneş koruyucu spreydir. Uygulandığında serin ve ferah bir his bırakır. Transparan, tende iz bırakmayan şeffaf bir yapısı vardır.
  - SPF50+ ile cildi UVA/UVB ışınlarına karşı korur ve photo-yaşlanmanın belirtilerini azaltır. Kırışıklıklar ve koyu lekeler gibi UV kaynaklı yaşlanma sebeplerine karşı kalkan görevi görür.
  - WetForce Teknolojisi sayesinde su ve ter temasında pozitif reaksiyona girer ve egzersiz sırasında bile UV korumasını arttırır.
  - Hızlı buharlaşan kuru yağ içeren ‘Invisible Feel’ teknolojisi sayesinde ciltte yapışkan bir his bırakmaz. Pürüzsüz ipeksi bitiş verir.
  - Tüm cilt tipleri içindir.
  - Ter kokusunu hoş ve taze bir kokuya dönüştürür.

  Kullanımı:

  - Kullanmadan önce iyice çalkalayın.
  - Spreyi vücuttan 15cm uzaklığında tutun ve püskürtün.
  - Yüze uyguladığınızdan direkt uygulamasından kaçının. Önce ellerinize sıkın sonra yüzünüze uygulayın.
  - Yüzünüze nemlendirici sürüyorsanız, nemlendiriciden sonra uygulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  0
 • Ürün Yorumları

1872 yılında kurulan Shiseido markası, 140 seneyi aşan bilgeliği ile dünyanın dört bir yanına eşsiz bir güzellik tanımı sunuyor. Shiseido Japon güzelliğinden esinlenerek paylaşım ve empatiyle beslenen güçlü ve pozitif bir güzellik ortaya çıkarırken aynı zamanda güzellik nerede olursa olsun onu bulup tüm dünya ile paylaşıyor.