Treatment Lotion - Cilt Bakım Losyonu

0 Ürün Yorumu
Treatment Lotion - Cilt Bakım Losyonu
4.450 TL (1)
Cildinizi temizledikten sonraki ilk adım olan Ön Bakım Losyonu, mucizevi bir canlılık kaynağıdır. De ... Devamını oku

4.450 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
581881
 • tab description Ürün Açıklaması

  Cildinizi temizledikten sonraki ilk adım olan Ön Bakım Losyonu, mucizevi bir canlılık kaynağıdır. Değerli Miracle Broth™ ile aşılanmış bu losyon gerçek 'sıvı enerji'dir. Bu, cilde bir serum gibi yeni gençleştirici faydalar sağlar. La Lotion Pré-Soin'in ana bileşeni olan Aktif Sıvı Hidrojel, bu duyusal dokuyu sağlar ve dolgun bir cilt ve eşit bir cilt için cilde gün boyunca derinlemesine nem sağlar. Böylece cilt, La Mer tedavilerinizin tüm faydalarını almak için mükemmel bir şekilde hazırlanır. DAHA İYİ BİR GEZEGEN İÇİN İYİ*Eko tasarımlı ambalajlar ve/veya malzemelerin sorumlu bir şekilde tedarik edilmesi.*Gezegene daha iyi bakmak için iyi hareketler

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz cilt üzerine, az miktar ürünü parmak uçlarınıza veya pamuğa dökün. Ürünü cildinize hafifçe vurarak yedirin. Ardından La Mer ürünlerini uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  WATER\ AQUA\EAU , ALGAE EXTRACT , GLYCERIN , METHYL GLUCETH,20 , BIS,PEG,18 METHYL ETHER DIMETHYL SIL ANE , SUCROSE , YE AST E X TR ACT \ FAE X \ E X T R A I T DE L E V U R E , S ES A M U M I N DIC U M ( S ES A M E ) S E E D OI L , M E DIC AGO S AT I VA (ALFALFA) SEED POWDER , PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED MEAL , H E L I A N T H U S A N N U U S ( S U N F L O W E R ) S E E D C A K E , E U C A LY P T U S G L O B U L U S ( E U C A LY P T U S ) L E A F O I L , S O D I U M G L U C O N AT E , C O P P E R G L U C O N AT E , C A LC I U M GLUCONATE , MAGNESIUM GLUCONATE , ZINC GLUCONATE , TOCOPHERYL SUCCINATE , NIACIN , SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED POWDER , CITRUS AURANTIFOLIA ( LIME) PEEL E X TR ACT , L AMINARIA DIGITATA E X TR ACT , L AMINARIA SACCHARINA E X TR ACT , P L A N K TO N E X T R AC T , PA L M A R I A PA L M ATA E X T R AC T , S O D I U M H YA L U R O N AT E , B U T Y L E N E G LY C O L , C A F F E I N E , D I P O TA S S I U M G LY C Y R R H I Z AT E , A C E T Y L HEX APEPTIDE,8 , GLYCERETH,26 , ALCALIGENES POLYSACCHARIDES , TREHALOSE , LACTOBACILLUS FERMENT , SEA SALT \MARIS SAL\SEL MARIN , TOURMALINE , UREA , SODIUM PCA , GLYCINE SOJA (SOYBEAN ) PROTEIN , GLYCOSAMINOGLYCANS , GLYCINE SOJA (SOYBEAN ) SEED EXTRACT , TETRADECYL AMINOBUT YROYLVALYLAMINOBUT YRIC UREA TRIFLUOROACETATE , CAPRYLYL GLYCOL , PEG,8 , PENTYLENE GLYCOL , TRIACETIN , LECITHIN , PPG,5,CETETH,20 , JOJOBA WA X PEG,120 ESTERS , POLYSORBATE 20 , P O LYQ U AT E R N I U M , 51 , H Y D R OX Y P R O P Y L C YC L O D E X T R I N , A L C O H O L D E N AT. , F R A G R A N C E ( P A R F U M ) , LIMONENE , L I N A L O O L , H YDR O X Y C I T R O N E L L A L , C I T R O N E L L O L , G E R A N I O L , B H T , D I S O D I U M E D TA , P O TA S S I U M S O R B AT E , CHLORPHENESIN , SORBIC ACID , PHENOXYETHANOL
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

La Mer'in hikâyesi, şifanın ve denizin mucizevi kaynaklar içerdiğine yürekten inanan bir kurucunun hikâyesidir.
Fizikçi Dr. Max Huber'ın bir deneyi yüzünde yanıkların oluşmasıyla sonuçlandı. Bu olayın ardından, cildinin görünümünü değiştirmek için bir çare bulmaya karar verdi. 12 yıl ve 6000 deneyin ardından, o çok özel Miracle BrothTM'i yaratmayı başardı.