SI PASSIONE ECLAT EDP SI PASSIONE ECLAT EDP

Tutku, hayatınıza anlam katar, güçlü yönlerinizi ortaya çıkarmanız için size ilham verir. Tutku, d ... Devamını oku
2.050 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

580515
  • tab description Ürün Açıklaması

    Tutku, hayatınıza anlam katar, güçlü yönlerinizi ortaya çıkarmanız için size ilham verir. Tutku, dünyayı zarafet ve bağımsızlıkla ele geçirmenizi sağlayan cesur, modern bir kadınlığı çağrıştırır. 2022'de Giorgio Armani, tutkunun herkesin hayatını aydınlattığı fikrini yakalayan yeni bir koku olan Sì Passione lumière de parfum ile “Sì tutkuya” deme davetini yeniliyor. Sì Parfüm şişesinin tutkulu parlaklığı, değerli bir taş gibi parlıyor, şişe ışığı yakalarken ortaya çıkan ateşli, yakut kırmızısı bir renkle, tutkunun kişinin hayatını nasıl aydınlatabileceğine bir selam. Giorgio Armani'nin doğaya olan saygısı, çiçekli gül ailesine ait bu ışıltılı kokuda olduğu gibi, her zaman sorumlu kaynaklı malzemeleri tercih eder. Parfümün Sì Passione parlaklığı, sürdürülebilir bir şekilde Calabria, İtalya'dan temin edilen ve Giorgio Armani için kokuya başka bir efervesan hafiflik unsuru katmak için hazırlanmış bergamot ile parlak siyah frenk üzümü uyumunu birleştirir. Parfümün kalbinde iki gül var. Fransa'nın çimenlik bölgesinden elle toplanan centifolia gülü, yumuşak, pudramsı bir kaliteye sahiptir. Sürdürülebilir ve sorumlu süreçlerle elde edilen Şam gülü, Türkiye'nin “güller şehri” Isparta'dan geliyor ve çiçeğin cömert, kadınsı ve karakterli yönlerini sergiliyor. Son olarak, kokunun temelinde beyaz miskler temiz, yumuşak ve şehvetli bir kalite sağlarken, yerel toplulukları desteklemek için tasarlanmış sürdürülebilir ve sorumlu bir program aracılığıyla sağlanan Madagaskar'dan bir vanilya özütü, aynı zamanda bağımlılık yaratan ve aynı zamanda bağımlılık yaratan bir sarmalayıcı etki getiriyor. baharatlı. Cesur ve ışıltılı bu yeni kokuyu kucaklayın, hayatınızı tutkuyla aydınlatmaya hazırlanın. Ödün vermeden kendi kimliğinize adım atın ve yeni Sì Passione parfüm parlaklığıyla hayatınızı aydınlatın.

  • tab ingredients İçerik
    ALCOHOL , PARFUM / FRAGRANCE , AQUA / WATER / EAU , HYDROXYCITRONELLAL , BENZYL SALICYLATE , LINALOOL , ALPHA-ISOMETHYL IONONE , LIMONENE , BENZYL ALCOHOL , CITRONELLOL , GERANIOL , HEXYL CINNAMAL , ISOEUGENOL , CITRAL , COUMARIN , BENZYL BENZOATE (F.I.L. N282906/1).
  • tab olfactory Koku notaları
    Üst not: Frenk üzümü ve Bergamot akordeonuTemel not: Madagaskar'dan beyaz misk ve Bourbon vanilyasıKalp notu: Centifolia gülü ve Şam gülü
  • Ürün Yorumları

Giorgio Armani markası bir marka olmaktan öte bir imza niteliği taşır. Armani zarafeti, zamandan bağımsızdır ve tasarımın son şeklini belirleyen niteliktir. Armani’nin tarzında sadelik ve doğallık dikkati çeker. Giorgio Armani’nin kumaşlara ve kusursuzluğa olan tutkusu, kozmetikte yüksek kaliteye sahip ürünleri eşsiz teknikler ve hassas teknolojiler ile yansıtmasına olanak sağlamıştır. Giorgio Armani, zarafetin, mükemmelliğin ve sadeliğin, kumaşların dokularından ilham alınarak tasvir edilmesidir.