SI PASSIONE SI PASSIONE

Giorgio Armani'nin kült kokusu, zengin ve yoğun bir eau de parfum ile kendini yeniden keşfediyor. Sì ... Devamını oku
2.500 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

421924
 • tab description Ürün Açıklaması

  Giorgio Armani'nin kült kokusu, zengin ve yoğun bir eau de parfum ile kendini yeniden keşfediyor. Sì Passione, günümüz kadınına bir övgü olarak tasarlanmıştır. Akdeniz etkileri, koku evreni sıcaklık ve baştan çıkarma ile dolu olduğu için belirgindir. İtalyan moda evi gibi, canlı ve cesur bir özgürlüğü bünyesinde barındırıyor. Armani'nin Sì Passione parfümü, kendine güvenen, güçlü bir karaktere sahip ve yoğun yaşayan bir kadını simgeliyor. Kokusu da kendisi gibi otantik, şehvetli ve unutulmaz.

  Üst notadaki frenk üzümü nektarı ve armut, orta notadaki gül ve yasemin ile birleşerek hem meyveli hem de şehvetli bir koku üretir. Alt notalarda vanilya ve sedir ağacı kompozisyona cesur bir dokunuşla imza atıyor. Modanın ötesinde, Sì Passione Eau de Parfum zamansız. Özgürlüğe evet, yaşama evet diyen tüm kadınların mesajını taşıyor. Parlak kırmızı, Sì Giorgio Armani koleksiyonunun sembolik şişesi tutku renginde geliyor. Parfümün canlılığını ve tavizsiz çekiciliğini mükemmel bir şekilde sembolize eder. Yoğun siyah lake kapağı ve tabanında mühürlenmiş altın halkaları, şişeye ekstra bir zarafet dokunuşu katar.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Önerilen Kullanım:-Koku, kendi vücudunuzun sıcaklığı ile yoğunlaşır. Daha uzun süre kalıcı, daha güçlü bir koku için dizlerinizin ve dirseklerinizin kıvrımlarına uygulayın -Uyguladıktan sonra cildi ovalamaktan veya ovmaktan kaçının. Bu, kokuyu parçalayarak daha çabuk yıpranmasına neden olur.-Kokuyu bileklerinize sürmeyi tercih ederseniz, kokuyu durulama eğiliminde olduğundan sık sık el yıkamadan sonra tekrar uyguladığınızdan emin olun -Kokuyu 12'den sonra değiştirin. aylar. Süresi bir yıldan daha eski olan parfümler, orijinal kokunun bütünlüğünü kaybeder. Eau de Toilette veya Eau de Parfum?: Fark, parfüm yağının hacminde yatmaktadır. EDT yüzde beş ila dokuz içerirken, EDP daha fazlasını, genellikle yüzde sekiz ila 14'ü içerir. Bu nedenle EDP'ler daha uzun süre dayanır ve daha yoğun kokar.
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL,PARFUM/FRAGRANCE,AQUA / WATER, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, BENZYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, ISOEUGENOL, CITRAL, GERANIOL, COUMARIN, CODE FIL : B214499/1""

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst notalar frenk üzümü özü ve armut; kalp notalar, gül ve yasemin; temel notalar yoğun vanilya ve sedir ağacı
 • Ürün Yorumları

Giorgio Armani markası bir marka olmaktan öte bir imza niteliği taşır. Armani zarafeti, zamandan bağımsızdır ve tasarımın son şeklini belirleyen niteliktir. Armani’nin tarzında sadelik ve doğallık dikkati çeker. Giorgio Armani’nin kumaşlara ve kusursuzluğa olan tutkusu, kozmetikte yüksek kaliteye sahip ürünleri eşsiz teknikler ve hassas teknolojiler ile yansıtmasına olanak sağlamıştır. Giorgio Armani, zarafetin, mükemmelliğin ve sadeliğin, kumaşların dokularından ilham alınarak tasvir edilmesidir.