WASO - Derin Gözenek Arındırıcı Mineral Kil Maskesi

0 Ürün Yorumu
WASO - Derin Gözenek Arındırıcı Mineral Kil Maskesi
1.620 TL (1)
Satokibi şeker kamışının gücünden yararlanan WASO, gözeneksiz görünen bir cilt için kiri ve siyah ... Devamını oku

1.620 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
556188
 • tab description Ürün Açıklaması

  Satokibi şeker kamışının gücünden yararlanan WASO, gözeneksiz görünen bir cilt için kiri ve siyah noktaları gideren derin gözenek arındırıcı mineral kil maskesini geliştirdi. Bu maske, ciltte gelecekte meydana gelecek tıkanmaları önlemeye yardımcı olan ve zamanla sağlıklı görünen cildi teşvik eden sebum hedefli Satokibi Şeker Kamışı içerir. Formülündeki benzersiz bitkisel granürler aynı zamanda ciltten ölü hücreleri arındırmaya yardımcı olur ve bebeksi pürüzsüzlük sağlar.

  En önemli bileşeni keşfedin: SATOKIBI, ŞEKER KAMIŞI
  Satokibi şeker kamışı Özü bu kil maskesinin sihirli bileşenidir. Japonya'daki Miyakojima adasından gelir. Tıkanmış gözeneklerin ana nedeni olan ciltteki sebumun dengesizliğini önlemeye yardımcı olur.(1)

  (1) laboratuvarda  Cilt bakım ürünlerinin üretim sürecinin baştan sona kadar her adımını birbiriyle bağlamanın önemine inanıyoruz.
  Bu yeni WASO serisi için Shiseido, yerel üreticileri desteklerken bileşenlerin izlenebilirliğini, tazeliğini ve verimliliğini garantilemek için Japonya'nın çeşitli bölgelerinden çiftçilerle doğrudan olarak çalışmaktadır.

  Temiz Formül:
  Size optimal formülü sunmak için cilde faydaları nedeniyle bilinçli olarak seçilmiş yüksek kaliteli bileşenler kullanıyoruz.

  Formül:
  Formülümüz, Shiseido'nun hayvan refahı politikasına uygun olarak hayvansal/hayvan türevli hiçbir ham madde içermemektedir.

  Sudan Tasarruf Eden Formül:
  Elma suyu distilasyonundan elde edilen suyu geri dönüştürerek üretimimizde kullanılan su miktarını azaltmayı ve bunu tekrar üretim zincirimizde kullanmayı başardık.

  Sürdürülebilir ambalaj:
  Ambalajlarımızda kullanılan her maddeyi bilinçli olarak seçtik. Plastik kullanımını azaltmak için dış kapakta %30 oranında geri dönüştürülmüş pirinç kabuğu kullanıyoruz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Cildinizi temizledikten sonra, parmak uçlarına kiraz büyüklüğünde iki damla alın ve temiz, kuru cilde, ağız ve göz çevresinden kaçınarak uygulayın.
  5 dakika bekledikten sonra maskeyi durulamadan önce ıslak parmak uçlarıyla yüze nazikçe masaj yapmaya devam edin.
  Tavsiye edilen kullanım: Daha iyi sonuç için haftada iki kez uygulayın.
 • tab test result Test sonuçları
  Etkililik
  Kullanımdan sonra anında detoks etkisi sağlar ve 1 hafta(1) sonra ciltte bebeksi yumuşaklık ve kirlerden arındırılmış bir his bırakır.

  Anında(1)
  Deneyenlerin %91'i cildinde detoks hissi olduğunu söyledi.
  Deneyenlerin %98'i cildinde çatlama/kuruluk/gerginlik yapmadığını söyledi.

  1 hafta sonra(1)
  Deneyenlerin %98'i cildinin bebeksi yumuşaklıkta olduğunu söyledi.
  Deneyenlerin %96'sı gözeneklerdeki fazla yağı, kiri ve siyah noktaları temizlediğini söyledi.

  (1)20-39 yaş arası 110 kadınla yapılan tüketici testi

 • tab composition Formül
  ANA BİLEŞEN:
  MIYAKOJIMA'DAN SATOKIBI, JAPON ŞEKER KAMIŞI
  Japon şeker kamışından elde edilen Japon Satokibi Esansı, tıkanmış gözeneklerin ana nedenlerinden biri olan sebum dengesizliğini önlemeye yardımcı olur(1).

  Japon Shikuwasa Esansı
  Bu Japon Shikuwasa Esansı, cilt bariyer işlevini desteklemek için ana bileşendir(1).

  Mineral Kil
  Kir ve siyah noktalar için elektrikli süpürge olarak bilinen SATOCANE Pore Purifying Mask, fazla sebumu emmek, daha mat bir görünüm vermek gözenek ve siyah nokta görünümünü en aza indirmek için mineral kil içerir.

  Botanical Scrub
  Cildi temizlemek için gözenekleri tıkayan kirleri anında çıkarır.

  Betaine (bitkisel eksfoliyan)
  Bu nazik bitkisel granüller, cildi tahriş etmeden ölü cilt hücrelerini temizlemeye ve cildin doğal döngüsünü desteklemeye yardımcı olur.

  (1)laboratuvarda  Temiz Formül:
  Cilde faydaları nedeniyle bilinçli olarak seçilmiş yüksek kaliteli bileşenler içeren formül

  Vegan Formül:
  Shiseido'nun hayvan refahı politikasına uygun olarak hayvansal/hayvan türevli hiçbir ham madde içermeyen formül

  Sudan Tasarruf Eden Formül:
  Formülde atık elmalardan çıkarılan su kullanılır
 • tab ingredients İçerik
  WATER(AQUA/EAU),KAOLIN,DIPROPYLENE GLYCOL,GLYCERIN,ZINC OXIDE,BETAINE,GLYCERYL STEARATE SE,BUTYLENE GLYCOL,BENTONITE,PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE,BEHENYL ALCOHOL,STEARYL ALCOHOL,MICROCRYSTALLINE CELLULOSE,PHENOXYETHANOL,PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT WATER,ALCOHOL,TRISODIUM EDTA,CHROMIUM OXIDE GREENS (CI 77288),IRON OXIDES (CI 77492),IRON OXIDES (CI 77491),CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) OIL,ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL (ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL),LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL,CITRUS DEPRESSA PEEL EXTRACT,SALVIA OFFICINALIS (SAGE) OIL,SACCHARUM OFFICINARUM (SUGAR CANE) EXTRACT,  <M094917-702>
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

1872 yılında kurulan Shiseido markası, 140 seneyi aşan bilgeliği ile dünyanın dört bir yanına eşsiz bir güzellik tanımı sunuyor. Shiseido Japon güzelliğinden esinlenerek paylaşım ve empatiyle beslenen güçlü ve pozitif bir güzellik ortaya çıkarırken aynı zamanda güzellik nerede olursa olsun onu bulup tüm dünya ile paylaşıyor.