Targeted Anti-Aging Serum - Yaşlanma Karşıtı Serum

0 Ürün Yorumu
Targeted Anti-Aging Serum - Yaşlanma Karşıtı Serum
729 TL (1)
Yaşlanmanın gözle görülür belirtileri üzerinde çalışan, düşünceli bir yaşlanma karşıtı hedefleme ... Devamını oku

729 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
532192
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yaşlanmanın gözle görülür belirtileri üzerinde çalışan, düşünceli bir yaşlanma karşıtı hedefleme serumu - Doku: Serum - İhtiyaç: Kırışıklık Karşıtı - Cilt tipi: Tüm cilt tipleri - İçindekiler: İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azalttığı bilinen Bakuchiol, antioksidan özellikleri ile bilinen E Vitamini %96 doğal içerikli ve %1 bakuchiol ve E vitamini ile formüle edilmiş bu kokusuz SEPHORA COLLECTION yaşlanma karşıtı serum, yaşlanma belirtileriyle gözle görülür şekilde savaşır: yüzdeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümü üzerinde çalışır ve sıkı ve sıkılaştırıcı etki yapar. daha genç, daha güzel görünen bir yüz için cildi pürüzsüzleştirir. Hafif sütlü dokusu, cildinizi yapışkan hale getirmeden sarar ve nemlendirir. Günlük yaşlanma karşıtı müttefikiniz! Yaşlanma belirtileri üzerinde etkili bir formül için süper içerikli kırışık önleyici serum SEPHORA COLLECTION Yaşlanma Karşıtı Hedefleyici Serum, yaşlanma belirtileri üzerinde etkili bir formül için iki bileşen içerir: Babchi tohumlarından elde edilen %1 bakuchiol. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azalttığı bilinmektedir. Ayçiçeğinden elde edilen doğal kaynaklı E vitamini. Antioksidan özellikleri ile bilinir. Sıkı bir formülasyon tüzüğünü takip eden yaşlanma karşıtı bir serum Yaşlanma karşıtı hedef serumumuz %96 doğal türevli bileşenlerle formüle edilmiştir, tüm cilt tipleri için uygun olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır ve hayvan kaynaklı bileşenler içermez. Etkililiğe ve yıldız bileşenlere odaklanmayı seçtik, bu yüzden serumumuz kokusuz. Sorumlu bir yaklaşımla geliştirilen ambalaj Bu yaşlanma karşıtı hedef serumun şişesi %40 geri dönüştürülmüş camdan yapılmıştır. Kutu, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan geliyor ve bitkisel bazlı mürekkepler kullanılarak dekore ediliyor. Şişe ve kutu geri dönüştürülebilir (yerel sıralama talimatlarını kontrol edin). SİZİN İÇİN İYİ*En az %90 doğal kökenli içerikten oluşan formüller DAHA İYİ BİR GEZEGEN İÇİN İYİ**Eko tasarımlı paketleme ve/veya malzemelerin sorumlu bir şekilde tedarik edilmesi VEGAN İÇİN İYİ***Hayvansal içerik içermeyen ürünler *Aferin ** Gezegene daha iyi bakmak için iyi jestler ***Veganlar için iyi

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Yaşlanma karşıtı serum nasıl uygulanır?
  Temiz ve kuru cilt üzerine; tüm yüzünüze ve boyun bölgesine pipet aplikatör yardımıyla 3-4 damla SEPHORA COLLECTION yaşlanma karşıtı serum uygulayın. Nazikçe masaj yapın. Gün boyunca nemlenmiş ve korunmuş bir cilt için her zaman kullandığınız gündüz bakım kreminizi uygulayın. Akşamları tekrarlayın.
  Yaşlanma karşıtı serum ne zaman kullanılır?
  Yaşlanma karşıtı serum; sabah ve akşamları, mükemmel bir şekilde temizlenmiş, kir ve makyajdan arındırılmış cilde uygulanır.
 • tab ingredients İçerik
  AQUA (WATER) , PROPANEDIOL , NIACINAMIDE , PENTYLENE GLYCOL , GLYCERIN , SACCHAROMYCES/XYLINUM/BLACK TEA FERMENT , MALTODEXTRIN , SODIUM POLYACRYLATE , SACCHARIDE ISOMERATE , PAPAIN , SODIUM BENZOATE , SODIUM PHYTATE , XANTHAN GUM , POTASSIUM SORBATE , CITRIC ACID , SODIUM CITRATE.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection