Selfless by Hyram Mandelic Acid & Rice Bran Gentle Exfoliating Serum Selfless by Hyram Mandelic Acid & Rice Bran Gentle Exfoliating Serum

Cildi etkili ve hassas bir şekilde eksfoliye eden yenilikçi bir kimyasal peeling.Mandelik Asit ve ... Devamını oku
429 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

555345
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  Cildi etkili ve hassas bir şekilde eksfoliye eden yenilikçi bir kimyasal peeling.Mandelik Asit ve Pirinç Kepeği Nazik Eksfoliye Edici Serum, cildi gözle görülür şekilde pul pul dökmek, tıkanmış gözeneklerin görünümünü önlemek ve cilt dokusunu eşitlemeye ve daha pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için birlikte çalışan mandelik asit, PHA ve salisilik asidin bir kombinasyonudur.Önerilen Kullanım:-Temizlikten sonra, yüz ve boyuna yeterli bir miktar uygulayın.Durulamayın.-Bu ürün gün aşırı akşam kullanılabilir.-Başka bir akşam tedavisi ile birleşiyorsa, ikisi arasında geçiş yapın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Bu ürün her akşam kullanılabilir. Cildinizi temizledikten sonra yüzünüze ve boynunuza 2-3 damla uygulayın.
  Başka bir peeling veya retinol ürünü kullanılması hâlinde, uygulamayı farklı akşamlarda değiştirin.
 • tab ingredients İçerik
  WATER (AQUA / EAU), PROPANEDIOL, MANDELIC ACID, ANNONA CHERIMOLA FRUIT EXTRACT, GLUCONOLACTONE, SODIUM HYDROXIDE, MALTODEXTRIN, PHENOXYETHANOL, GLYCERIN, PHY TIC ACID, SALICYLIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM GLUCONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DEXTRIN, POLYDEXTROSE, AMYLOPECTIN, BIOSACCHARIDE GUM-1, NIACINAMIDE, SODIUM CITRATE, CYSTOSEIRA TAMARISCIFOLIA EXTRACT, PHENYLPROPANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, CITRIC ACID.
 • Ürün Yorumları

Üst düzey cilt bakımının herkes tarafından erişilebilir olması gerektiği inancından doğan THE INKEY LIST,  etkili cilt bakım ürünleri koleksiyonuyla güzellik şifrelerini çözmenize yardımcı olur. Bir dizi cilt sorununa çözüm bulmak için geliştirilen THE INKEY LIST markası, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilen bir cilt bakımı sunar.