SAÇ BAKIM YAĞI SAÇ BAKIM YAĞI

8 doğal yağdan oluşan mucizevi saç bakım yağı.. Argan, soya, tatlı badem, susam, buğday özü, avokado ... Devamını oku
140 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537129
  • tab description Ürün Açıklaması

    8 doğal yağdan oluşan mucizevi saç bakım yağı.. Argan, soya, tatlı badem, susam, buğday özü, avokado, üzüm çekirdeği yağları ve zeytinyağından oluşan bu zengin bir karışım, yıpranmış ve hasar görmüş saçları onarır, ipeksi parlak bir görünüm kazandırır. Saçı besler ve güçlendirir. Vitamin B5 saçı onarır, saç dökülmelerini önlemede etkilidir. Saçın çabuk uzamasını ve hacim kazanmasını sağlar. Saçı nemli, güçlü ve sağlıklı yapar. Paraben, ftalat, petrokimyasal içermez. Haftada bir kez saç diplerinden uçlara kadar masaj yaparak uygulanır. Saçta en az 15-30 dk beklettikten sonra şampuan ile durulayın.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Haftada bir kez saç diplerinden uçlara kadar masaj yaparak uygulanır. Saçta en az 15-30 dk. beklettikten sonra şampuan ile yıkanır.
  • tab olfactory Koku notaları
    Haftada bir kez saç diplerinden uçlara kadar masaj yaparak uygulanır. Saçta en az 15-30 dk. beklettikten sonra şampuan ile yıkanır.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.