Sable Nuit - Eau de Parfum

0 Ürün Yorumu
Sable Nuit - Eau de Parfum
11.050 TL (1)
Sable Nuit kokusu, sonsuz çöl ortamının yüce zarafetinden esinlenmiştir ve ürün kaybolmayı bırakmak ... Devamını oku

11.050 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
546281
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sable Nuit kokusu, sonsuz çöl ortamının yüce zarafetinden esinlenmiştir ve ürün kaybolmayı bırakmak istemez. Parıltıların parladığı anda Doğu'nun baharatlı kokusu cezbeder. Çöl kumu sıcaklığını canlandırıcı taze tazelik canlandırıcı serinletici süre eşlik eder. Bunlar sıcaklık sarı bir rahatlığıyla oluşturmak için benzen ile birleştirilir. Koku tamamen renksizdir, koku belirgin değildir ve koku mistik bir parlaklık ile parlar. 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Note de tête: Essence d’Oliban & Poivre rose Note de fond: Bois de Cèdre & Patchouli Note de coeur: Extrait de Vanille & Labdanum
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER / EAU, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, GERANIOL, ISOEUGENOL, BENZYL BENZOATE, EUGENOL, CITRAL
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst notalarda Olibanum ve Pembe Biber; orta notalar Sedir, Benzoin, Labdanum ve Paçuli; temel notalar Olibanum, Vanilya ve Ambroxan'dır.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Giorgio Armani markası bir marka olmaktan öte bir imza niteliği taşır. Armani zarafeti, zamandan bağımsızdır ve tasarımın son şeklini belirleyen niteliktir. Armani’nin tarzında sadelik ve doğallık dikkati çeker. Giorgio Armani’nin kumaşlara ve kusursuzluğa olan tutkusu, kozmetikte yüksek kaliteye sahip ürünleri eşsiz teknikler ve hassas teknolojiler ile yansıtmasına olanak sağlamıştır. Giorgio Armani, zarafetin, mükemmelliğin ve sadeliğin, kumaşların dokularından ilham alınarak tasvir edilmesidir.