ROSE SORBET CRYO-MASK GÖZENEK KARŞITI MASKE 50ML ROSE SORBET CRYO-MASK GÖZENEK KARŞITI MASKE 50ML

ROSE SORBET CRYO-MASK GÖZENEK KARŞITI MASKE
689 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

479542
 • tab description Ürün Açıklaması

  ROSE SORBET CRYO-MASK GÖZENEK KARŞITI MASKE 50ML

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Önerilen Kullanım: -Düzenli temizlik rutininden sonra haftada iki kez kullanın. -Cildi temizlemek için kalın, cömert bir tabakaya hafifçe vurarak maskeyi uygulayın. - Ovalamayın veya masaj yapmayın. -Ilık su ile beş dakika sonra durulayın.
 • tab ingredients İçerik
  -Salicylic Acid: Smooths skin texture and reduces the appearance of pores.
  -Rose Water: Soothes skin.
  -Meadowsweet Extract: Known for its purifying properties.

  Water, Alcohol Denat., Propanediol, Sodium, Carboxymethyl Starch, Glycerin, Honey, Ci 14700/Red 4, Ci 17200/Red 33, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Arginine, Spiraea Ulmaria Extract, Salicylic Acid, Sunflower Seed Oil, Menthol, Rosa Damascena Flower Water, Citric Acid, Butylene Glycol, Sweet Almond Oil, Fragrance.""

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Güzellik, Lancôme'in kadınlara sunduğu bir gül. Kadınların güzelliği görünüşün ötesine geçer. Cildin bir hissi, tüm duyuların uyanışı, kalp, beden ve ruh arasındaki bir uyumun yansımasıdır. Her kadının güzelliğine ve her kadına en iyi bilimsel yeniliklerimizi sunarak çiçeklenme özgürlüğüne sahip olmak istediğimize inanıyoruz. Lancôme için, yarının güzelliği canlı, cömert, çoğul olacak.