Rose Kiss Rose Kiss

Gülsha Güllü Dudak Bakımı ile dudaklarınızı koruyun. Gül esansiyel yağıyla güçlendirilmiş özel form ... Devamını oku
199 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

556199
  • tab description Ürün Açıklaması

    Gülsha Güllü Dudak Bakımı ile dudaklarınızı koruyun. Gül esansiyel yağıyla güçlendirilmiş özel formülü ile dudaklarınıza nem verir. Gün boyu pürüzsüz, yumuşak ve rahatlamış dudaklar sağlar. Harici kullanım içindir. Direkt güneş ışığından koruyunuz.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Dudaklara direkt olarak, istenen sıklıkta uygulanabilir. Harici kullanım içindir. Direkt güneş ışığından koruyunuz.
  • Ürün Yorumları

Cilt bakımında gülün adı Gülsha’nın hikayesi Isparta’ya özgü narin bir gül türü olan “Rosa Damascena” ile başlıyor. gül esansiyel yağının aktif maddelerini içeren doğal ve etkili cilt bakım serimiz , bilimsel yenilikleri doğanın en eski güzellik sırrı ile harmanlayan özel formülasyonlardan oluşuyor. Fransız cilt bakım uzmanlarıyla çalışarak oluşturduğumuz, 3 adımlık cilt bakım serimiz, paraben, silikon, sülfat, mineral yağlar, alkol, sentetik renklendiriciler ve sentetik parfüm içermemektedir. Tüm cilt tipleri ve yaş grupları için uygundur. Güzelliğiniz ve esenliğiniz için bu eşsiz deneyimi siz de yaşayın!