ROSE GOLD REMASTERED FAR PALETİ ROSE GOLD REMASTERED FAR PALETİ

İlk paletin tamamen gözden geçirilmiş bir versiyonu olan Rose Gold REMASTERED göz farı paletini ke ... Devamını oku
1.199 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

425705
 • tab description Ürün Açıklaması

  İlk paletin tamamen gözden geçirilmiş bir versiyonu olan Rose Gold REMASTERED göz farı paletini keşfedin. Bu palet, Huda'nın günlük makyaj için kullandığı mutlak temel farlarını içerir. Rose Gold Remastered Göz Farı Paleti, kolay uygulanan, yüksek pigmentli ve kolay temizlenebilen 18 tamamen yenilenmiş far tonuna sahiptir.

  ,

  Bu palet
  -  Risqué, Doll Face, Demure, Suede, Coco, Maneater, Henna, Sandalwood renklerinde 8 mat renk
  - Dubai, Fling, Trust fund, Rose Gold, Pink Diamond, 24k, #Blessed, Bubbly renklerinde 8 eritilmiş metal görünümlü renk
  - Kuru ve Islak kullanılabilen Black Truffle rengi 
  - Preslenmiş inci tanecekilerinde Moon Dust rengini içerir.

  ,

  Palette ayrıca, daha sıcak bir armoni üzerine yeniden işlenmiş bir dizi renk ve metalik tonlar arasında iki yeni ton bulunuyor: Bubbly ve Pink Diamond.

  ,

  Palet, Huda'nın göz alıcı görüntüsünü vurgular ve gitmeye-hazır görüntüyü mükemmelleştirmek için geniş bir ayna içerir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Mat göz farları yüksek pigment içerir: İçeriği bir fırça ile nazikçe alarak ve fazla pudrayı bir mendil yardımıyla silin.

  Daha yoğun bir renk için göz kapaklarına yedirin. Metalik farlar fırça ile uygulanabilecek şekilde baştan tasarlandı.
   
  Daha yoğun bir etki için parmağınızla veya nemli bir fırça kullanarak makyaj sabitleyici ile uygulayın.

  Black Truffle, hafifçe nemlendirilmiş ince bir fırça kullanarak veya yoğun dumanlı görünüm için kuru bir fırçayla göz kalemi olarak uygulanabilir.
  Moondust, paletin aydınlatıcı tonudur.

  En iyi parlaklığı elde etmek için gözün iç köşesine, kaş kemiğinin altına veya elmacık kemiklerine uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Dubai:
  Mica, Isododecane, Isostearyl Neopentanoate, Iron Oxides (Ci 77499), Phenyl Trimethicone, Calcium Sodium Borosilicate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Ethylhexylglycerin, Sorbic Acid, Tocopherol, Tin Oxide (Ci 77861), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, BHT.

  Fling, #Blessed:
  Mica, Isododecane, Isostearyl Neopentanoate, Phenyl Trimethicone, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Calcium Sodium Borosilicate, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Ethylhexylglycerin, Sorbic Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, BHT, Tin Oxide (Ci 77861). May Contain (+/-): Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77499), Titanium Dioxide (Ci 77891).

  Trust Fund:
  Isododecane, Isostearyl Neopentanoate, Mica, Bronze Powder (Ci 77400), Iron Oxides (Ci 77491), Calcium Sodium Borosilicate, Phenyl Trimethicone, Titanium Dioxide (Ci 77891), Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Ethylhexylglycerin, Silica, Sorbic Acid, Alumina, Tocopherol, Tin Oxide (Ci 77861), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, BHT.

  Rose Gold:
  Isododecane, Mica, Isostearyl Neopentanoate, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide (Ci 77891), Phenyl Trimethicone, Silica, Iron Oxides (Ci 77491), Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Ethylhexylglycerin, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Sorbic Acid, Tin Oxide (Ci 77861), Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, BHT.

  Pink Diamond:
  Iron Oxides (Ci 77491), Isododecane, Isostearyl Neopentanoate, Mica, Aluminum Powder (Ci 77000), Phenyl Trimethicone, Silica, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Ethylhexylglycerin, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Sorbic Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, BHT.

  24K:
  Bronze Powder (Ci 77400), Isododecane, Isostearyl Neopentanoate, Mica, Phenyl Trimethicone, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Silica, Ethylhexylglycerin, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Sorbic Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, BHT.

  Bubbly:
  Mica, Isododecane, Isostearyl Neopentanoate, Iron Oxides (Ci 77491), Bronze Powder (Ci 77400), Phenyl Trimethicone, Titanium Dioxide (Ci 77891), Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Ethylhexylglycerin, Sorbic Acid, Silica, Tin Oxide (Ci 77861), Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, BHT.

  Black Truffle:
  Mica, Isopropyl Titanium Triisostearate, Cetearyl Ethylhexanoate, Caprylyl Glycol, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Silica, Iron Oxides (Ci 77499), Black 2 [Nano] (Ci 77266), Bismuth Oxychloride (Ci 77163).

  Moon Dust:
  Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zinc Stearate, Cetearyl Ethylhexanoate, Caprylyl Glycol, Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Cera/Polyglyceryl-3 Esters (Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Wax Polyglyceryl-3 Esters), Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491).

  Sandalwood, Henna, Demure, Doll Face, Coco, Suede, Maneater, Risqué

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.