Pretty Grunge Blush Gloss - Dudak ve Yanak Renklendirici

0 Ürün Yorumu
Pretty Grunge Blush Gloss - Dudak ve Yanak Renklendirici
979 TL (1)
Dudaklara ve yanaklara ışıltılı bir parlaklık veren şeffaf formüllü, sınırlı sayıda üretilen 2'si 1 ... Devamını oku

979 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
696671
 • tab description Ürün Açıklaması

  Dudaklara ve yanaklara ışıltılı bir parlaklık veren şeffaf formüllü, sınırlı sayıda üretilen 2'si 1 arada aydınlatıcı parlaklık. pH-Bloom'dan oluşan bu jel parlaklık, uygulandığında şeffaflaşır ve ipeksi ve yansıtıcı bir parlaklığa sahip hafif bir punk pembe tonu ortaya çıkarır .Grunge tarafınızı güçlendiren doğal, nemli bir görünüm için cilde karışır. Grunge estetiğinin özensiz stili, pembe parlaklıkla bir araya gelerek, daha geleneksel grunge görünümden kesinlikle farklı, kadınsı ve kullanımı kolay bir yaklaşım için parlak bir etki sunuyor. 

  NEDEN BUNU SEVİYORUZ: 

  - Dudaklar ve yanaklar için çok yönlü 

  - Şeffaf, kişiselleştirilmiş renk için pH-Bloom 

  - Hareket halindeyken kolay uygulama 

  - Yapışkan olmayan nemli etki 

  EK BİLGİ: Pretty Grunge koleksiyonumuzdan bu ürün, grunge tarafınızı geliştirir anında ikonik bir görünüm için ona kadınsı bir dokunuş katar.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  - Kişiselleştirilmiş pembe bir renk eklemek için cilt bakımı veya makyaj üzerine uygulayın! 

  HUDA'NIN İPUÇLARI: - pH-Bloom'u etkinleştirmek için parlatıcıyı parmak uçlarınızla ısıtın ve dudaklara ve yanaklara uygulayın.

 • tab ingredients İçerik
  OCTYLDODECANOL, POLYBUTENE, SYNTHETIC WAX, DIBUTYL LAUROYL GLUTAMIDE, DIBUTYL ETHYLHEXANOYL GLUTAMIDE, CITRIC ACID, RED 27/CI 45410.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.